Mam 20 a moja priatelka 15 ... čo myslíte?

alz-bee

Sestra mala 15 a jej chalan 20, ked sa dali dokopy. Vydrzalo im to 3 a pol roka.Tak drzim päste aj vam. Hlavne, ze uz ona nie je pod zakonom:) A nie kazda 15ka ma aj rozum 15ky...smelo do toho:)

misacik

uplnev pohode..okolie maj v pc.. hlavne ze sa mate radi..na ostatnych mozes srat,, a rozplyvaju sa tu casto taki,ktori nemaju nikoho a aj po 15 sa obzeraju..tak ich neries.. drzim palce:P

janka

prosim ta neries. ja som sa s mojim chalanom dala dokopy ked som mala 14... a on mal 20. a sme spolu 2 roky.je to uplne normalne.

lilah

Ja som mala 14 a on 19, sme spolu uz 8 rokov a pol roka sme už manželia. Je to fajn. Ja hovorim, je nielen moj partner ale aj priatel.... lebo som s nim od "detstva". Na nazory okolia sa vykasli... Hovori sa ze chalani su čo vyspelosti tyka o par rokov pozadu oproti dievčatam. Asi je to pravda, lebo ja som nikdy necitila vekovy rozdiel medzi nami. Keby vam to vydrzalo ako nam. Drzim palce.

dragonka

videla a mam medzi sebou aj 10rocny rozdiel a vidavam aj to ze zena je starsia o rok a muz mladsi..

myslim si ze je to normalne ale bohuzial okolie bude na vas zle kazdy si musi niecim preskakat :)

s-ladiee

Nevsimaj si okolie, ak sa lubite nevidim problem. Medzi mnou a priatelom je 4 rocny vekovy rozdiel, Spoznali sme sa ked som mala 14 a teraz je to uz takemr 5 rokov co sme spolu. :)