ensure

zdenka

ahojte chcem sa pridat a ak niekto chce tie ensure aj ja bi som mohla dat alebo aj za simbolicku cenu predat napis ak chces mam rozne prichutena meil alebo na pokec 4444skorica to je moj nik

zdenka

ahojte chcem sa pridat a ak niekto chce tie ensure aj ja bi som mohla dat alebo aj za simbolicku cenu predat napis ak chces mam rozne prichute

pajo bb

K Ensure- mám podváhu, pil som Ensure 2roky a nič, ani pol kila som nepribral. Je chutné, hl.čoko a karamelové ale sladké, až sa mi z neho robili kyseliny. dobré riesiť si ho vodou. Možno Tebe zaúčinkuje, prajem Ti to

allla

ahoj elisa
ja mam na pokeci nick NATA1591
no a ked si chudla,ako si jedla vtedy ?iba ranajky obed a veceru alebo aky si mala vtedy jedalnicek?a kolko si vazila pred chudnutim?

budem rada,ak mi na pokeci napises:)

elisa_bone

alla ja som to tu uz niekde pisala ale dobre:zacala som mat problemy so zaludkom zacal mi akoby pomaly travit a bola som stale plna vobec som necitila hlad a preto som aj trocha menej zjedla ale nie nejak drasticky menej:) no a teraz v septembri mi zistili ze sa mi nevstrebavaju ziviny tak ako by mali a preto aj ked som jedla tak som stale chudla :(
a aky mas nick na pokeci?

pusate a co by si za tie nutridrinky chcela?a odkial si?