Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prechladnuta od spodu

Príspevok v téme: prechladnuta od spodu
evvickaaa

ahojte neviem presne co to je. ale mam strasne nutkanie ist na wc a ked sa idem vycikat tak sa mi neda alebo len trosku,poradte mi co mam robit??? prosim surne je to hrozny pocit ako keby to palilo, dnes som bola u gyn. ale uplne som na to zabudla bola som tam koli niecomu inemu ale to je jedno a nebudem tam stale dookola behat a vymeskavat skolu, prosim poradte co mam robit aby to pteslo???

annieee

a este nezabudni uzivat probiotika ak ti lekarka predpise antibiotika,aby si potom nemusela liecit mykozu zase:)dve tri hodky pred alebo po antibiotikach.skore uzdravenie:)

Monii

ja som tiez mala krv v moci, aj hnis, doktorke dones do sterilnej nadobky moc a pojde na rozbor a podla tohho ti predpise prisluchajuce antibiotika, napln si termofor a priloz si ho na krize, ak mas bolesti tak si od doktorky tiez nieco pytaj, vela pi, vela cikaj aby sa ti precistili mocove cesty.. a neboj sa, ked sa to zacne liecit antibiotikami takk bude vsetko v pohode :)

Vanes

Ja má problém tiež ísť na WC...dosť to bolí ale nevyčúram nič ak áno tak en pár kvapiek...dosť to bolí....bojím sa pretože som si objavila aj krv na toaleťáku...môže to byť veľmi vážne? :(

nika5

niekedy môže byť problém pri močení spôsobený aj ženským zápalom. odporúčam návštevu gynekológa, nech ti spraví stery a zoberie moč. riaď sa liečbou lekára, pi bylinkové čaje ako urologický, alchemilkový.....v lekárni ti poradia a na močové cesty je dobré i aloe vera a brusinky - extrakty z brusiniek predávajú tiež v lekárni. žiadne holé kríže, hrubé ponožky nielen na doma, ale aj na von - ak máš problém vopchať tam nohu, kúp si volnejšie topánky - ja mám turistické topánky a neprejde cez ne voda ani v člapkanici, žiadne bedrové gate, nohavičky len bavlené. A škola? Zdravie máš len jedno, to je najdôležitejšie. Ja som musela vymeškávať mesačne 2 - 3 dni v škole, hoci ma za to triedna nenávidela, ale nedalo sa nič robiť.Keď musíš, tak musíš.

zwedavus

snažte sa vaječníky, ľadviny a pod. udržiavať teple, takže teplo sa obliekať, popr. sa urobiť teplé obklady alebo horúci kúpeľ, piť urologický čaj, popr. užívať tabletky, ktoré ti poradia v lekárni. ale na to oblečenie si skutočne treba dávať pozor, lebo stačí kratšia bunda a hneď sú s tým problémy. a tiež dostatočný prísun vitamínov.

RNG

GSE vybije aj bakterie ako antibiotika, ale aj kvasne infekcie, ako tie najlepsie antimykorika. A nema ziadne postranne ucinky.
To stoji za uvazenie, vsakze.

Ked je zima, mali by sa dievcata prislusne obliekat, nie chodit v sukniach s holymi nohami, nech je akakolvek moda. Zdravie je prednejsie.

veritas

Urologicky caj,mas prechlednute oblicky.Ak ta neboli v podbrusku,nemala by si mat zapal vajecnikov,ale pre istotu sa udrzuj v teple a pi aj zensky caj.

ixix

lamala ja som to vždy liečilia antibiotikami a aj tak to mám chronické.Ale tie brusnicové šumive tablety Urologica sú fakt dobré.A teraz som čítala v časopise aj o nejakom prášku Uroval Rapid vraj to tiež hend pomôže.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prechladnuta od spodu - Fórum - ZDRAVIE.sk