prechladnuta od spodu

Príspevok v téme: prechladnuta od spodu
evvickaaa

ahojte neviem presne co to je. ale mam strasne nutkanie ist na wc a ked sa idem vycikat tak sa mi neda alebo len trosku,poradte mi co mam robit??? prosim surne je to hrozny pocit ako keby to palilo, dnes som bola u gyn. ale uplne som na to zabudla bola som tam koli niecomu inemu ale to je jedno a nebudem tam stale dookola behat a vymeskavat skolu, prosim poradte co mam robit aby to pteslo???

zwedavus

snažte sa vaječníky, ľadviny a pod. udržiavať teple, takže teplo sa obliekať, popr. sa urobiť teplé obklady alebo horúci kúpeľ, piť urologický čaj, popr. užívať tabletky, ktoré ti poradia v lekárni. ale na to oblečenie si skutočne treba dávať pozor, lebo stačí kratšia bunda a hneď sú s tým problémy. a tiež dostatočný prísun vitamínov.

RNG

GSE vybije aj bakterie ako antibiotika, ale aj kvasne infekcie, ako tie najlepsie antimykorika. A nema ziadne postranne ucinky.
To stoji za uvazenie, vsakze.

Ked je zima, mali by sa dievcata prislusne obliekat, nie chodit v sukniach s holymi nohami, nech je akakolvek moda. Zdravie je prednejsie.

veritas

Urologicky caj,mas prechlednute oblicky.Ak ta neboli v podbrusku,nemala by si mat zapal vajecnikov,ale pre istotu sa udrzuj v teple a pi aj zensky caj.

ixix

lamala ja som to vždy liečilia antibiotikami a aj tak to mám chronické.Ale tie brusnicové šumive tablety Urologica sú fakt dobré.A teraz som čítala v časopise aj o nejakom prášku Uroval Rapid vraj to tiež hend pomôže.

[zruseny8]

kupte si URINAL. je jednak na prevenciu voci takymto chorobam, ale aj super prelieci vsetko. cize jednoznacne odporucam tento doplnok. stoji 228sk. v balicku je 30tabliet

lea23

Určite si kúp ten urologický čaj a oplatí sa ho piť aj preventívne a mne pomohol aj tabl. URINAL (je drahší)aj UROSEPT je dobrý (ale tiež drahší), urosept so mala naposledy čaj(asi 60 Sk) a bol dobrý

kroketka01562

noo to iste som mala pred tyzdnom aj ja.. bola som normalne u obvodneho doktora a ten m,i predpisal antibiotika Zinnat alebo tak nejak sa volali a mala som pit vela caju ...siice antibiotika zabrali len som z nich dostala kvasinky:( a ne a ne sa ich zbawit:( mala by som ist ku gynekologovi ale moc sa mi tam nechce:(