prechladnuta od spodu

Príspevok v téme: prechladnuta od spodu
evvickaaa

ahojte neviem presne co to je. ale mam strasne nutkanie ist na wc a ked sa idem vycikat tak sa mi neda alebo len trosku,poradte mi co mam robit??? prosim surne je to hrozny pocit ako keby to palilo, dnes som bola u gyn. ale uplne som na to zabudla bola som tam koli niecomu inemu ale to je jedno a nebudem tam stale dookola behat a vymeskavat skolu, prosim poradte co mam robit aby to pteslo???

LAMALAMA

noo...ja som mala s mocovym problemy a lekarka ma zvozila ked som to riesila len cajom a tabletkami z brusnic,co dostanes v lekarni...ak nechces aby sa ti to udialo , ze to bude chronicke,tak to treba normalne preliecit antibiotikami,lebo inak sa toho co to sposobuje nezbavis

smajlinkaaa

kup si určite sumive tablety UROLOGICA, stoja do 100 korun ale su 100% ucinne, ja toto mavam aj 2krat do roka a vzdy mi to zaberie, dam si jednu, dve tablety a na druhy den je dobre.

evvickaaa

ja sa praveze obliekam teplo .. mozno som si sadla na lavicku studenu ani neviem nejako som si to neuvedomovala. a ten caj normalen v lekarni si mam pytat? a kolko stoji?aa dakujem za rady

zuzana12345

ja som to mala pár krát je to takzvaný rezák /pri cikani to páli až bolí/pomôže na to aj praslička a už spomínaný urologický čaj.Ženský lekár by ti s týmto problémom nepomohol nebehaj bosa stále nos hrubé ponožky a bedrové gate a holé kríže odlož na leto

naan

Evička, uvar si urologický čaj a pi ho aspoň pol litra naraz, a potom ho popíjaj priebežne aspoň 2 litre.
Napíš výsledok.