BOŽE, PREČO ???

Príspevok v téme: BOŽE, PREČO ???
nešťastná

viem, že nejde o život, ale už neviem čo mám robiť s mojou 17-ročnou dcérou. je absolútne neschopná existovať v tomto svete. nedokáže si okolo seba nič urobiť, upratať, pripraviť jedlo, chodiť normálne do školy. v kolektíve je úplne osamelá, nemá žiadnu priateľku. včera bola s triedou na výlete v budapešti, hoci som jej všetko zabezpečila, aj tak jej ukradli peňaženku so všetkými dokladmi. mám ju rada, ale ja tu nebudem večne. som z nej už úplne hotová. veľmi sa na ňu hnevám, lebo je to totálna neschopáčka. doma len sedí ako teliatko, ani úlohy nestíha. pritom nie je blbá ale do žiadnej práce ju človek nemôže donútiť. mám tri dcéry - dve staršie sú už samostatné a v pohode, toto jediné mi pripadá akoby sem spadlo z marsu. naozaj už nevládzem. máte nejakú dobrú radu?

nešťastná

boli sme u psychológa viackrát, vyšetrovali ju, dokonca má veľmi vysoke IQ, ale to jej nie je aj tak nič platné. žije ako neandertálec.

nešťastná

ja viem, že hnevom nič nevyriešim. ale ja som tiež len človek. kmitám od rána do večera aj okolo nej a keď vidím tie pomalé pohyby a neschopnosť zrýchliť tempo ani keď hrozia nepríjemnosti, dokonca si myslím, že ona si z ničoho nič nerobí, lebo sa nezaradila medzi ostatných rovesníkov. žije si svoj život, ale pritom všetky služby očakáva od okolia. neposlúcha, lebo chce o sebe rozhodovať sama, ale pritom sa o seba vôbec nedokáže postarať. aj muža to hnevá, ale on sa jej venuje oveľa menej a aj domácnosti, preto z nej nie je natoľko vyčerpaný.

nice

Jedina vec ta zachrani nestastna zmierit sa s tym aka je a milovat ju taka aka je. Mam tiez tri deti a jedno sa podoba tomu tvojmu . Verim , ze mas tazke chvile, ale nemysli na nu takymto sposobom. Odpusti jej chyby a lub ju aj ked nieje taka schopna ako tie ostatne. Moze ta este prekvapit v dobrom.Nieje postihnuta tak verim , ze dokaze jedneho dna zit aj bez teba . 17 nieje urcite vek , aby sa nic nedalo zmenit. Moze to byt povahou a dovod preco je taka aka je mnoho.