Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mániodepresia alias bipolárna porucha

Príspevok v téme: Mániodepresia alias bipolárna porucha
zousca

Ahojte..vsimam, ze maniodepresia je tu vcelku spominana tema a ja by som ju rada obnovila...maniodepresiou viac nez pravdepodobne netrpim(aj ked mam nejake drobne priznaky),ale rozhodla som sa o nej pisat soc-ku...dovod?...podla mnaje to velmi zavazne ochorenie,s ktorym ziju mnohi ludia nevediac,ze su naozaj vazne chori,mnoho ludi ani netusi co to ta maniodepresia vlastne je..preto som sa rozhodla venovat sa tomuto problemu a analyze sposobu liecby vo svojej praci...velmi ma to zaujima beriem to dost vazne preto by som bola velmi rada a vdacna,keby mi prostrednictvom tohto fora odpovedali zainteresovani ludia na par otazok...vlastne tri...
1.trpeli by ste radšej nejakou chronickou fyzickou chorobou(napr.nasledkom urazu) alebo maniodepresiou?..resp. co je podla vas horsie,mozte prosim aj nejaky konkretny priklad uviest?
2. premyslali ste uz realne o samovrazde? (no viem,toto je dost priame a osobne,ale pomoze mi to)
3. Aky sposob liecby vam zabral najviac,ako vobec citite,ze bolo nejake "najviac".
DAKUJEM...

canim25

prajem dobry den. potrebovala by som prosim poradit. moj milacik trpi bipolarnou poruchou uz par rokov. pozname sa sice len cosi cez rok. Vdaka mne isiel konecne znova k psychiatricke a ta ho poslala do nemocnice. Prosim poradte mi ako s tym zaobchadzat.Vravi a arobi veci ktore dost ublizuju a bojim sa ze coskoro tiez skoncim na psychoske,uz teraz chodim k psychologovi,ale zatial nic nepomohlo...Prosim poradte mi.DAKUJEM

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.