Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menstruacne krvacanie

Príspevok v téme: Menstruacne krvacanie
lucylucy

Dobry vecer,

rada by som sa informovala o mimomenstruacnom krvacani s ktorym mam problemy uz vyse roka a ziaden lekar nevie prist na pricinu. Jedna sa o problem 3 tyzdnoveho neustaleho krvacania. To znamena, ze v mesiaci krvcam 3 tyzdne a tyzden nekrvacam. Beriem aj antikoncepciu YAZ. Problem nebude v antikoncepcii, pretoze som uz vyskusala 5 druhov antikoncepcii. Vysledky hormonov mam absolutne v poriadku. Dakujem za radu :)

kamoska

podľa mňa ti zblbol hormonálny systém v organizme, byť na tvojom mieste by som antikoncepciu "vysadila" a snažila sa niečo naštudovať o hormónoch a sama si to upraviť, lekári sú hovädá, ktoré ti nepomôžu, sú platení za to aby predpisovali antikoncepciu a nie aby riešili neštandartné veci, lebo to by museli trošku hlavičkou zapracovať...a aby si nemala zlý dojem,nie som odporcom tabletiek, sama som HAK dlhe roky brala a dlhe roky som bojovala s mikózou, depresiami, váhovými výkyvmi a teraz som vyše roka "čistá" :-) neberiem nič, sexujem každý deň a nikdy mi nebolo lepšie ako teraz

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menstruacne krvacanie - Fórum - ZDRAVIE.sk