Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VELKY VEKOVY ROZDIEL

fahoci

a ja by som povedala len tolko... zaruci vam adekvatny vekovy rozdiel ze vam vztah vydrzi? ked si rozumeju a to uspesne uz styri roky... tak im mozeme len zavidiet, mala som vztahy so starsimi aj s rovesnikmy a vydrzali sotva par mesiacov, ono to neni o veku, ale o tom ako si ludia sadnu.

wewe

Pokial chalan nechce mat deti, tak preco nie. Ale byt jeho matkou, som tiez proti. Ved chcem mat zdrave vnucata a ta zena bude za chvilu po 40, co je tazky vek na prvorodicku, biologicky vek neoklames aj ked mozes vyzerat ako babika.

......

....a este mi neda. Co povies ma buducnost ked On ma 26 ona 22 a maju Vš vzdelanie a dobru pracu a rodina im praje maju prave oni istotu , ze bude im to klapat az kym ich smrt nerozdelí?...a mas odpoved na svoje pochybnosti ak si pravdivo odpovies.

jajka001_

myslim ze je celkom jasne ako to dopadne. on si najde mladsiu, atraktivnejsiu, s ktorou si bude moct zalozit rodinu. tvoja 39 rocna kamaratka je uz dost stara na zakladanie rodiny s 23 rocnym, este nevyburenym chalanom. aj na deti uz moze byt dost neskoro, nemyslis? na druhej strane laska vsetko prekona, je to len na nich. ale zivot plynie, laska slabne, clovek si planuje zivot a on bude mat 28, ona 44....ak chce mat dieta nech sa do toho vrhne hned na co caka? ak bude mat stastie tak otehotnie a dieta jej ostane ako spomienka na pekny vztah. mozno si potom najde partnera v primeranejsom veku.

......

....no a ja by som sa na tvojom mieste nad tym nezamyslala....to je co by keby a to ludi velmi ubija ked takto rozmyslaju. Ty jej stastie nezabezpecich nijak. Zajtra ju moze zrazit auto a je po vsetkom....tym chcem poukazat na zbytocnost riesit tento vekovy problem.

......

Mna napada len jedno teraz ma 39 a on 23 potom bude mat 49 a on 33 a potom 59 a 43 a tu to uz zacina byt strasidelnejsie..., ze69 a 53 , alebo 79 a 63...no neviem si predstavit ich buducnost ak ona nieje dobre vyzerajuca a do buducnosti zabezpecena zena a tiez by mala mat dobry tím plastickych chirurgov a sukromneho psychologa pre oboch.

riki

Zaujimal ma iba vas nazor na taketo vztahy, to je vsetko a ci u nas vobec existuju a ak ano, ci maju trvacnost.Uz som dost stara na to,aby som sa niekomu miesala do vztahu a ani to nerobim.

riki

Kamoska, nechapem, co ta to tak rozculuje.Nie som taka sprosta,aby som jej nieco hovorila.Uz som pisala, ze sa jej do toho vobec nemiesam a vonkoncom by ma ani nenapadlo jej o tom hovorit!Je to jej zivot a ako si ho zariadi, tak ho bude zit.

kamoska

Mylsím si, že by si sa do toho nemala miešať. A keby si tu niekoho našla takého, komu to (ne)funguje, tak čo jej povieš? Prídeš za ňou a povieš jej že niekot na nete ti napísal to alebo ono a preto ho má nechať? Dievča zobuď sa. Čokoľvek jej povieš, ona sama najlepšie vie, čo je pre ňu dobré. A každá dvojica je neopakovateľný originál, takže ˇaj keby si našla 150 párov , ktorým to nevyšlo, tak týmto dvom to výjsť môže. Proste to nerieš a akceptuj fakt, že tvoja kamoška najlepšie vie čo má robiť.

riki

Lebo sa bojim, aby zle nedopadla,aby nakoniec nezostala sama.Je to dobra baba,nepriala by som jej nic zle.Vidim, ze nie je celkom stastna,aj ked sa tak tvari,lebo je uz vo veku,ked je najvyssi cas na dieta a ze by s nim chcela byt denne a nie iba niekedy. Je to taka schovavana laska.Tam kde byva, nemoze s nim ist verejne von,lebo by z toho bolo peklo-hlavne z jeho strany.Ano,je to teraz moderne,ale zeny v Holywoode maju ine podmienky,mozu si dovolit rozne plasticke operacie,na svoj vek vyzeraju vyborne. No ja s tym aj tak nic nenarobim, s kamoskou som sa o tom bavila iba asi 2x, povedala som jej svoj nazor a viac sa jej do toho nemiesam.Iba ma tak vcera napadlo, spytat sa aj na vas nazor, kedze sa tu stretavaju obe pohlavia rozneho veku.Mozeme o tom len pochybovat alebo im fandit,je to len na nich dvoch ale do velkej miery aj na okloi,ako sa k tomu postavi...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VELKY VEKOVY ROZDIEL - Fórum - ZDRAVIE.sk