prosim o radu...dakujem

Príspevok v téme: prosim o radu...dakujem
jax

ahojte.. mozte mi prosim vas nieco o tomto napisat? co si myslite a takto..:
takze: 26.11.som mala spinenie,trvalo to do piatku vecera,ale bolo to len tak malinko,ako by som to napisala...proste,napr.na cely den by vystacila 1 intimka,alebo aj pol=)
v piatok v noci som mala krvacanie,ktore trvalo do pondelka vecera a od vcera do dnes znova uz len spinenie a dost...
mozno vam pripadam hlupa,alebo co,ale neviem co sa stalo..toto sa mi stalo 1.krat,nikdy predtym nie..mam 20 rokov
ku gynekologicke mojej nemam teraz moznost ist a preto hladam nejaku radu tu, od dievcat,zien, ktore by mi vedeli co to k tomu napisat...
Velmi vam DAKUJEM

jax

ale ja ju mam nepravidlenu stale ale baby ide o to,ze som mala najskor spinenie 3 dni,potom 3 krvacanie...a menzes sa zacina stale kravacanim,nie? ci ja uz neviem?

to alexandra

moja mamina je tiez chora... ona zacala chudnut ked ochorela, ziadajte aby ju poslali na magneticku rezonanciu... inak aj moja mamina ma tie bolesti pod lopatkou jej povedali ze ma oslabene kosti, ona berie chemo tak to ma z toho... urcite to nenechajte len tak...

alexandra valjentová

Dobry den.Mám chorú mamicku,ktorá sa lieci u ortopéda a chodí aj na gastronomické vysetrenia.Chladám takú nemocnicu v Bratislave,kde by jej mohli pomoct,a urobyli jej podrobnejsie vysetrenia,lebo sa jej stav zhorsuje a nie zlepsuje.Lebo stále chudne,a má pychavé bolesti pod lavou lopatkou.Uz sa neviem ku komu obrátit,lebo nikto jej nevie pomoct.Dakujem pekne.

kikilili

Ahoj podľa mňa by to nemalo byť nič vážne, stalo sa to aj mne po vysadení antikoncepcie. No ale netreba to brať na ľahkú váhu a keď budeš mať možnosť zájdi k lekárovi, pretože nikdy nevieš...