Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bradavky - cudne sfarbenie

Príspevok v téme: bradavky - cudne sfarbenie
abraka

Stred oboch bradaviek mam bledsi ako okolie. Je to normalne?
Nikdy predtym som sa nezaoberala tym, aku farbu maju, ale kedze mi 5 dni meska menstruacia, zacala som sa stresovat, ze mozem byt tehotna. prsne dvorce mi vobec nestmavli, ale bradavky su trosku tmavsie (skor ruzove ako hnede)a stred je bledunko ruzovy-neviem, ci to tak bolo aj predtym. Ziadny vytok z bradavky nepozorujem. (doteraz som menstruaciu mala pravidelne).
A da sa nejako \"privolat\" menstruacia? Viem, ze treba prestat stresovat... Mate nejake tipy ako napr. horuci kupel alebo daky cvik?
Je 5 dni vela v pripade relativne pravidelneho cyklu (s presnostou +/- 2 dni)?

abraka

Som rada, ze to nie je nic abnormalne, ale dufam, ze u mna to nebude suvisiet s tehotenstvom (nemam ziadne ine priznaky). Rozmyslala som, ze to moze byt aj zmenou hladiny hormonov pred menstruaciou, ale ked ja mam pocit, ze to tak mam uz cely posledny mesiac, predtym som to nesledovala.

katty081

ahoj tak presne také isté sfarbenie mám aj ja, ale ja to mám po tom čo som prestala kojiť, čo je už 6 rokov. Predtým som to nemala. Niekedy je to sfarbenie dosť výrazné, stred bradavky mám až biely a okolie tmavšie. Podľa mna to nič nie je a uvidíš dostaneš menštruáciu a sfarbenie vymizne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bradavky - cudne sfarbenie - Fórum - ZDRAVIE.sk