melir na tmavohnede vlasy

evelllina

smajlik...ahoj,no tak ty si rychla..uz mas melir???..neboj,urcite to budes mat svetlejsie,ale az po nejakej dobe,ale kedze je to melir a je tam peroxid,tak ten vlas uz je trocha svetlejsi a ono to bude casom intenzivnejsie,hlavne keby bolo leto a svietilo by slnko,tak by ti tie pramienky bolo viac vidiet.A napis aky si si dala,nejaky karamel,alebo zlaty??a ake mas vlasy,kratke alebo dlhe??..ja som obj. ku kadernikovi na buduci piatok,rano o 9,ale neviem co chcem...mam teda este na to tyzden,aby som sa rozmyslela co chcem..najprv som myslela,ze si dam vlasy viac presvetlit,ale urcite nie z bielym melirom,len nieco zlatiste ako ma napr.Beyonce,alebo J.Lopez,ale paci sa mi ako ma na niektorycvh fotkach aj Carmen Elektra.Ale co pridem ku kadernikovi a poviem mu,ze chcem melir ako ma Carmen Elektra?..ved ma vysmeje,nie??..a zase ja sa troska obavam takych cervenych tonov,to by som urcite nechcela,napis prosim ta,aky si si dala,ci si teraz spokojnejsia a ci nie su vlasy velmi presusene...dik

[zruseny8]

jeeej dakujem ti velmi pekne za rady, ten harmancek vyskusam. ono to nevyzera zle, len to nie je takmer vidiet. a moja mamina uz riesi, ze zase nic nnie je vidno za tolke peniaze

[zruseny12]

smajlik...tak som to videla
1-nie je to poriadne vidiet
2-sa nam nezobrazila
3-vydno trosku
4-tiez trosku vydno
ale myslim si,ze nevyzera to zle,len sa to neda tak posudit ako ked clovek to vidi poriadne...
mozno sa to fakt este rozjasni,ked si par krat umyjes vlasy,skus na to pouzit harmancek.alebo su aj sampony na zvyraznenie blond vlasou...tak sa ti pramienky zvyraznia...

[zruseny12]

smajlik...ja si to pozriem az pride dcera domov,lebo ja sa v tom moc nevyznam ako sa to ma stahovat...a potom sa ozvem...

[zruseny8]

takze posielam slubene fotky, aj ked to nie je bohvieako vidno. neviem sa sama fotit a aj kvalita mob.fotakom je uboha. ako iste si vsimnete, ten melir vobec nie je vidno. a uz mi to ide na nervy, bo chcem nejaky pekny, a sustavne mi toto dorobia s nim. ked nechcem blond!!!

uloz.to

uloz.to

uloz.to

uloz.to

tusim to budete musiet najskor stiahnut, a az potom sa to bude dat kuknut. kto ma pevne nervy, tak sa do toho moze pustit. su tam 4 rozne obrazky, ze co ak nahodou na jednom z nich uvidite :)

[zruseny12]

andreaa,presne tak ked ti pristanu,tak preco nie...neviem,preco tu spominaju ciganky-su to tiez len ludia...
smajlik....chcela si ukazat foto tak ukaz...dakujem