Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Palette colour XXL-svetlohneda

kajka 2 :)

Ja mam skusenosti len s tymi fialovymi a zltymi baleniami palette. Je to dobra farba, perfektne chyta, len je silna. Vzdy som mala vlasy aj o dva stupne tmavsie. Z hnedej bola cierna a nevedela som sa jej rok zbavit (nastastie mi pristala). Zalezi aj od tvojej prirodzenej farby vlasov. Ja som mala plavohnede. Kadernicka mi poradila, aby som to namiesto 20 min (ako pisu na obale) nechala na hlave len 7-10min. To sa mi zase zdalo malo,pockala som takych 15. Teraz mam cokoladovu hnedu, ktora fakt tmava, ale nie cierna, som spokojna.
Ak mas blede vlasy, cas farbenia skrat o taku tu tretinu (vzdy to mozes este zafarbit znovu, ak by to bolo slabe). AK su tvoje povodne vlasy tmavsie ako samotna farba, zazraky necakaj, asi to len doda lesk tvojej povodnej, nezblednu.
Potom daj vediet, ako to dopadlo, ten odtien sa mi celkom paci (pozerala som na internete)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Palette colour XXL-svetlohneda - Fórum - ZDRAVIE.sk