Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

medzizubná kefka

Maros75

Curaprox UHS410 mono hliníkový držiak na medzizubné kefky (ZELENÝ)

starostlivosť o chrup
EAN 7612412610000
Názov Curaprox UHS410 mono hliníkový držiak na medzizubné kefky (ZELENÝ)
Cena s DPH 5,60 €
Sadzba DPH 20 %
Bežná cena 6,40 €
ušetríte 12.3%
Množstvo:
Výrobca Curaden International AG, Kriens, Švajčiarsko , www.curaden.ch
Popis Curaprox UHS 410 mono je z eloxovaného hliníku. Má profesionálny účinok. Dobrá medzizubná kefka potrebuje dobrý držiak. Držiaky CURAPROX boli vyvinuté špeciálne pre použitie jemných medzizubných kefiek v oblasti molárov. Vďaka svojmu vysoko kvalitnému spracovaniu majú dlhú životnosť a starostlivosť o ne je skutočne jednoduchá.

Maros75

lenulik.....kupis to v lekarni alebo v zdrav.pomockach. Je to nieco ako kov a stalo ma to neviem presne cca 8- 9 eur.
Ale su aj lacnejsie plastove .

lenulik6

Maros75 tie na prvom obrazku s dlhou ruckou som nikde nevidela. Kde sa daju zohnat a kolko asi jedna stoji a vydrzi?

Ja som si dnes kupila tie klasicke malicke ale aj s takou nasadkou (ako rucka) a uz mi to islo o nieco lepsie .... akurat som sa nedostala k zadnym zubom tak tam som pouzila nit.

NataliaD tak mne dasna krvacaju ako blazon (pri pouzivani tych kefiek) ale hygienicka povedala ze to nevadi ze po case by to malo prestat.

Maros75

peta.......nemas pravdu.Vies ako perfektne sa s nimi dostanes aj k zadnym zubom? Tie male hoviadka.....ved s nimi musis napchat celu ruku do ust :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

medzizubná kefka - Fórum - ZDRAVIE.sk