som ešte panna?

Príspevok v téme: som ešte panna?
andy555

ahojte ....stalo sa ze minule ked ma priatel prstol mal na palcoch krv ..ale inak som vobec nekrvacala silno len trosicka..a vobec som necitila ziadnu bolest ani tlak aby bolo nieco porusene?mozem byt este panna alebo blanu len porusil?chcem sa spytat este ze zena po prvom styku krvaca silno a ako dlho?dakujem

ela 358

je mozne ze aj ked som mala"pohlavny styk" (nebol vo mne uplne) ze som este panna? bolelo ma to a velmi ale nekrvacala som ani pocas styku a ani ponom

Summer_

Ak by mi nejaka baba tvrdila ze neni panna, a popri tom ju len prstoval chalan a jej "asi" praskla pan.blana, tak si pomyslim ze je riadne sprosta.. panna nebudes, az ked budes mat riadny pohlavny styk s chalanom... tot vse, tak si nenamyslajte ze uz nie ste panny len za to, ze ste mali dnu dva prsty..

januskaaa

mňa to bolelo,ale iba naozaj troška..žiadne horory...len také pocity,ktoré som ešte nikdy nezažila :) krvi bolo tak akurát...zašpinili sme troška plachtu a podušku..ale inak fajn..potom som krvácala asi chvílu potom...možno nejakých 5 hodín..na druhý deň už vôbec...

kikinka20

Ja som po prvom styku nekrvacala vobec a ani ma to nebolelo, zopar mojich kamosiek tiez, a co ta to tak trapi. Vtedy hovor o tom ze nie si panna - ked mas za sebou pohlavny styk.

lll

dragonka- mne to na prvý krát ukrutne bolelo a strašne veľa krvi bolo. krvácala som 3 dni.
po druhý krát to bolelo menej ale na nohavičkách som večer mala trolinku krvi. po tretí krát to bolelo len pri vniknutí, potom nie. a teraz: pohoda.

aaksja

To zalezi od toho co chapes pod panenstvom ... ak si to zadefinujes ako skutocnost, ze si este nemala pohlavny styk tak, ako sa bezne chape, tak potom si panna bez ohladu na to, ze by fyzicky uz blana mohla byt mierne narusena ci uz prstovanim alebo pri sporte ...

dragonka

hmm mno tak to ja som bola panna az po 3x pohlavnom styku

a to po 1x bolo najhorsie bolelo ma to stranse ale co nespravite koli tomu :D

2x ma to tiez bolelo ale nejak som to uz vydrzala od bolesti mi tiekli slzi som rada ze to partner nevidel

a po 3x to bolo vtipne len na plachte obrovsky krvavy flak :D

teraz ked si o tom tak rozpravame tak je nam to vtipne
ale inak kazdy moze mat inak tu pannensku blanu silnu a niekoho to nemusi vobec boliet niekomu sa prethne uz v dectve napr. pri jazde na koni alebo sportovani... nikdy nevie

milusaa

to je normalne podla mna si uz panna neni... panensku blanu ma kazde dievca ine niektore ju maju taku hrubu ze jej ju musia zakrokom porusilt..a niektore taku ze ani newies kedy si prisla o panenstvo..a krwaacanie too je thake slabucke niic