Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem dokonalý vzťah

Príspevok v téme: chcem dokonalý vzťah
laura125

ahojte mám priateľa skoro rok, zatiaľ je všetko v poriadku, plánujeme spolu budúcnosť a máme sa radi. Obávam sa však dokedy. skoro každá moja známa je so svojím chalanom už len zo zvyku alebo preto aby nebola sama. A toho sa ja bojím. Nie z mojej strany, ale z jeho. Ja chcem vzťah, v ktorom by sme aj o 20 rokov vyzerali ako keby sme boli spolu mesiac, kde všetko klape a jeden bez druhého nemôže existovať. Strašne ho milujem ale kebyže nastala taká situácia že by som začala cítiť, ze on už ma má rad a nie miluje, alebo to už by nebola láska, chcem ostať sama.

jajka001_

čo je to dokonaly vztah? dokonaly vztah neexistuje
zato existuju miliony zien/aj muzov/ ktore si myslia ze maju dokonaly vztah az do okamihu ked zistia ze ich milovany roky podvadza
zi pre tento okamih, ries problemy hned ako pridu, nebud slepa k tuzbam a potrebam partnera a nezanedbavaj samu seba
snaz sa o to aby ste boli stale partnermi, aby ste sa obaja citili vo vztahu dobre
rovnovaha, to je zaklad

???

Všetci ti veľmi múdro odpovedajú, takže sa aj ja k nim pripájam. Nehladaj dokonalý vzťah, taký neexistuje lebo my všetci sme len normálni ľudia a žiadne super stroje.

danuska123

dokonaly vztah ? a to je len tak? dokonale nie su ale ak ti mam poradit, treba tam maximalnu lasku, doveru, oporu jeden vo druhom, otvorenost komunikativnost a hlavne tolerancia,nevybuchnut pre hluposti, pochopenie pre druheho atd atd... je toho vela... treba si prejst zivotom a viacerymi zivotnymi skusenostami aby clovek dokazal fakt sa zachovat v niektorych situaciach tak ako ma. ja osobne som s priatelom rok a pol a tusime po sebe ako male deti, tesime sa na seba a presne ako si napisala je to take ako keby sme spolu chodili prve mesiace :) a neviem v com to je , proste tak to citime :) aaaa nikdy nic neplanuj..ziadnu BUDUCNOST ! uzivaj si pritomnost, miluj ho a hlavne kazdy jeden den je prilezitost ako mu ukazat ako ho milujes:)

bobika 1

dokonalý vztah neexistuje, ved to musí byt strašná nuda....ak budeš na vztah klast taketo naroky nikdy nebudeš spokojna, teš sa z toho, že ste spolu a lubite sa a čo bude potom uvidíš....

igua_

laura, ja mam take heslo, ze problemy treba riesit, az ked pridu. a vo vztahu to plati obzvlast. tak zelam vela stastia! a n e r i e s !

andy

Nad čím ty rozmýšľaš? A hlavne prečo? Polož si túto otázku. Naozaj sa bojíš, že ťa prestane ľúbiť, alebo sa bojíš seba, že teba zaujme niekto iný? Zlatko, také niečo ťa nenapadlo, že môže aj umrieť? Vôbec sa nezamýšľaj nad tým, čo bude potom. Keď ste spolu šťastní, rozumiete si, tak nevidím dôvod sa trápiť takýmito pochybnosťami. Kamarátky majú svoje vzťahy, ty zase svoj. Ak nechceš, aby ste boli spolu len zo zvyku, treba ten vzťah vždy otužovať - robiť si malé prekvapenia (nečakané pozvanie do kina, neplánovane mu otvoriť dvere v novom sexy prádle, a tak...). Nebrať jeden druhého ako samozrejmosť, naučiť sa počúvať problémy toho druhého, aby mal pocit, že ho chápeš, že ty si tá, za ktorou pobeží, keď bude mať zlú správu, alebo aj dobrú. A nebolo by zlé mať aspoň jeden spoločný koníček,...Tak nezúfaj a húrá byť šťastná. Veď žiadne šťastie nie je so zárukou, to by nebolo ono

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem dokonalý vzťah - Fórum - ZDRAVIE.sk