Hnisava angina

Príspevok v téme: Hnisava angina
ajinaa

moja dvojročná dcéra ma hnisavú angínu.už štvrtý deň ma teploty 39. mame za sebou druhú nevyspatú noc. Budí sa každé 15 min. trošku sa napije a tak to pokračuje. Zrejme ju bolí hrdielko. Neviem si rady s teplotou, robím jej zábaly (čo nechce, spiera sa)trošku to pomôže ale potom teplota znovu stúpne. doktorka nam naordinovala duracef. Len ma mrzí ta teplota - dávam jej sirup Nurofen (ten pomáha ale keď prestane učinkovať, tak teplota znovu stúpne). A od včera odmieta jesť. tekutiny ma dostatok (čaj ,džús). Niečo som si prečítala na nete, že teploty zvyknú byť 3-5 dní. Poradte mi čo robiť s tou teplotou alebo čo robím zle. píšte prosím.

mata

Damian neviem koľko máš detí ale len tak tvrdiť, že teplota do 40 nie je nebezpečná sa mi zdá odvážne. U detí je veľmi nebezpečná. Navyše nad 39 už telo vyčerpáva a môj syn mal tiež febrilné kŕče a to nemal ani tých 40. V dôsledku týchto kŕčov sa môže vyvinúť epilepsia. U detí sa preto odporúča neznižovať teplotu do 38,5 (myslím, že pri meraní v podpazuší). My pri problémoch s hrdlom cumleme propolky (rozkrojené na polovice), pantenol (po štvrťkách), po lyžičkách popíjame cibuľovú šťavu s medom a pijeme prieduškové čaje.

Ivka 1

Pri hnisavej angine a bolestiach hrdla pomaha cmulanie propolisovych tabliet.Je
to prirodne antibiotikum a nema ziadne
vedlajsie ucinky. Preventivne je velmi dobre striekat hrdlo sprayom zo stavy z
aloe s pridavkom propolisu a vytazku 11 liecivych bylin.Sucasne kvapkat do nosa a usi.

damian

Treba jest praskovy vitamin C, 1000 mg kazdu pol hodinu, az pokial nepominu bolesti a teploty. Najlepsie je praskovy askorbat vapenaty alebo askorbat sodny. Ja v tejto teme koncim, lebo pisem, pisem, a osoh ziadny. Zda sa mi, ze to ide jednym okom dnu a druhym von. Prajem vela stazsia!

mira

Major, tych 39 je maximum, sleduj to zabalmi,aby nestupala, inac vydrz, teplota je eliminacia skodlivin a liecebny proces.
Angina sa vracia vtedy, ak dieta jedava sladkosti, ovocie a maso. Zlepsite stravu.
Davajte zeleninove jedla i varene a obilniny.
Ked dieta zacne jest, dajte ryzu natural varenu hodinu v trojnasobku vody.

major

maly ma druhy raz po sebe hnisavu anginu horucky stale okolo 39 a ked ich znizime{zabaly,nurofen}za 3az5 hodin su spat.Trva to uz stvrty den.Poradte co robit,diky.