CHCEM TO VRÁŤIŤ!!:(

Príspevok v téme: CHCEM TO VRÁŤIŤ!!:(
tana black

Ahojte, chcem vám napísať môj problem:( Asi pred rokom som urobila veľkú chybu. Chodila som s chlapcom, ktorého som velmi lúbila. Ešte predtým ako som s nim zacala chodit, som ho asi 2 roky tajne obdivovala. Vzdy som ho videla len ako niekoho velmi vzdialeneho, kto nikdy nemoze byt môj lebo ja na neho nemam. A jedneho krasneho dna som zistila ze aj on nieco chce:) Neviete si predstavit ako mi bolo. Bolo to to najkrajsie obdobie mojho zivota.Aj ked to netrvalo dlho, lenze jedneho dna sa to skoncilo. urobila som hroznu chybu. ublizila som mu, ale upozornujem ze som ho nepodviedla. nikdy by som to nedokazala. bola to vec ktora je uplne stupidna a zaroven zla:( tak velmi som sa hambila ze som nedokazala povedat prepac a namiesto toho som sa mu uz nikdy neozvala. a ani on mne:( odvtedy som uz chodila s nejakymi chlapcami ale to len pre to aby som zabudla na NEHO. a stale na neho myslim, placem v noci. Lebo viem ze mozno sme sa k sebe nehodili, mozno by ani moji rodicia nesuhlasili s nim ostat ale jednoducho ho stale lubim. mam sice len 17 rokov ale myslim si ze to co citim nieje pubertiacka laska ako by niekto povedal. trva to uz velmi dlho:( a trapim sa...poradte co mam urobit?

Tana black

Ja dobre viem ze ked si tento prispevok precita niekto kto to nezazil zda sa mu to malicherne, hlupe a ked pozrie na vek aj uplne pubertalne. Pre mna to je nieco kvoli comu som dlhu dobu trpela a myslela som ze uz nikdy nebudem nikoho lubit a stale si to myslim. Dakujem pekne za to ze sa najdu ludia ktori ma pochopia a naozaj IKA je to vec pohladu.:) mimochodom napisala som mu ako sa ma a podobne, zacinam to tak troska postupne a prezvaname si:) a urcite v najblizsej dobe sa s nim stretnem ak bude chciet a vsetko mu poviem.

hovienko

ahoj, no ako to tak citam nieco podobne sa stalo aj mne, ale ja sa nad tym radsej nezaoberam, v mojom pripade som to pokaslala ovela viac. A uz to nevratim....ale tebe prajem nech ti to vide....ale bacha, chalani su kurvy a niektori za to nestoja..

Tana black

No uvidime ako to dopadne, velmi by som chcela aby som sa s nim o tom mohla porozpravat normalne face to face...ale na to prilezitost nebude:(

Tana black

dakujem vam velmi pekne za podporu, len mam pocit ze uz je neskoro je to predsa len uz rok a ja som to za rok nedokazala urobit:( ale aj tak som rozhodnuta ze mu to napisem, mate pravdu asi nestratim nic aj tak som stratila jeho a to je to najdolezitejsie pre mna momentalne. viete aby ste si nemysleli mne nejde o to aby som sa k nemu vratila, proste toto beriem ako ukoncene ide mi len o to aby vedel ako som sa za cely ten rok citila a ako mi bolo a ze je mi to luto

ika2305

Tani podľa mňa by mu bolo najlepšie napísať list (ak teda nezvládneš komunikáciu zoči voči) Sms je príliš krátka na ,aby si to dokázala vyjadriť všetko čo chceš. Sms alebo email sa dá rychlo preposlať veľkému počtu ľudí, už keby ťa chcel strápniť, o čom pochybujem. Ak uznáš svoju chybu (aj chybu rodičov) a vyjadríš úprimnú ľútosť nad tým, čo sa stalo, tak sa ti určite nevysmeje. Teda ak to nie je nejaký hlupák. A keď je, tak potom ti na ňom a jeho názore a správaní nemusí vôbec zálezať. Normálny chalan by bol rád, že si to spravila. Ver mi. Určite sa ti uľaví a možno to dopadne lepšie ako očakávaš. Za pokus nič nedáš. Len odvahu a nedaj sa odradiť. Keby bolo viac ľudí ako si ty, že ich trápi, keď ublížili iným a majú vôľu to napraviť. Veľa šťastia. Neboj bude to dobré, hlavne pre teba.

blocki

Vies aky je moj nazor, podla mna by si to nemala robit!!!! co ak mas pravdu a on to naozaj urobi, urobi z teba najväsciu chuderu a ty si to budes pamätat do konca zivota. zabudni a hladaj niekoho kto ti za to stoji, ak by ta mal rad ozve sa sam!