CHCEM TO VRÁŤIŤ!!:(

Príspevok v téme: CHCEM TO VRÁŤIŤ!!:(
tana black

Ahojte, chcem vám napísať môj problem:( Asi pred rokom som urobila veľkú chybu. Chodila som s chlapcom, ktorého som velmi lúbila. Ešte predtým ako som s nim zacala chodit, som ho asi 2 roky tajne obdivovala. Vzdy som ho videla len ako niekoho velmi vzdialeneho, kto nikdy nemoze byt môj lebo ja na neho nemam. A jedneho krasneho dna som zistila ze aj on nieco chce:) Neviete si predstavit ako mi bolo. Bolo to to najkrajsie obdobie mojho zivota.Aj ked to netrvalo dlho, lenze jedneho dna sa to skoncilo. urobila som hroznu chybu. ublizila som mu, ale upozornujem ze som ho nepodviedla. nikdy by som to nedokazala. bola to vec ktora je uplne stupidna a zaroven zla:( tak velmi som sa hambila ze som nedokazala povedat prepac a namiesto toho som sa mu uz nikdy neozvala. a ani on mne:( odvtedy som uz chodila s nejakymi chlapcami ale to len pre to aby som zabudla na NEHO. a stale na neho myslim, placem v noci. Lebo viem ze mozno sme sa k sebe nehodili, mozno by ani moji rodicia nesuhlasili s nim ostat ale jednoducho ho stale lubim. mam sice len 17 rokov ale myslim si ze to co citim nieje pubertiacka laska ako by niekto povedal. trva to uz velmi dlho:( a trapim sa...poradte co mam urobit?

katu5ik

fakt sa neboj.. keď to neurobíš, bude ťa to trápiť celý život.. keď to urobíš a náhodou ťa vysmeje, o čom pochybujem, tak to za nejaký čas všetkých prejde a ty budes s pocitom, že si to skúsila..

Tana black

Viete coho sa bojim, ze sa jednoducho strapnim, ten clovek ma dost spolocne s nasou rodinou a co ak bude taky hajzel ze sa mi vysmeje, ze mozno tu sms ukaze druhym. Ja viem teraz si poviete ze mi asi na nom tak nezalezi ak sa bojim len "hlupeho" strapnenia pred ostatnimi, ved co ma je po druhich.Ale mna by to uplne polozilo asi. Zalezi mi sice na nom, ale keby ma vysmial pred ostatnimi tak to by bolo na moju psychiku moc. Mala by som sebavedomie nizsie ake mam a to uz si neviem predstavit:( Bojim sa toho ze mi tymto ublizi.

viva.viva

Myslím si, že ty by si mala urobiť prvý krok....napr. mu posli sms, ze sa sním chces stretnúť....a tam mu to vysvetlíš....keď už budete stáť zoči voči sebe, tak budeš musieť niečo povedať.

katu5ik

tánka, myslim že by si to mala poslať hneď...stratiť už nemôžeš nič.. akurat tak kameň zo srdca.. naozaj.. pošli to a nemysli na to.. pomňže ti to.a jemu možno tiež.

Tana black

No isto ze som to ja nepisala a s tou flaskou no zbohom, nechutne. takze co som urobila-napisala som si do telefonu sms, vcera vecer dost dlha je. a myslim ze ked budem mat slabu chvilku alebo podobne tak to urcite odoslem a at se deje vule bozi. hm:(

katu5ik

to je dobre:D.. už tu nikto snad nebude pisat sprostosti..ak si to teda fakt nepisala ty, ae to si myslim ze nie:D