Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

laska boli

monica

hm..:( laska je raz taka..i mne sa to stalo.... a bolo to hrozne..o to viac,ze som dovtedy vzdy mala toho, koho som chcela.. a potom... to prislo ako blesk z jasneho neba..:( z naj kamarata sa stal clovek, ktoreho som zacala velmi lubit.. trvalo mi mesiace, kym som k nemu prestala nieco citit, kym sa mi prestali triast kolena pri stretnuti s nim..no ver,ze raz sa vsetko na dobre obrati..ja som uz neverila..mna tolki oklamali, podviedli ci proste nechceli..ale konecne sa to zmenilo... a som stastna..ono to pride..ano su to slova, ktore ti povie kazdy a mavnes nad nimi rukou...ale su to pravdive slova...

ninnka

Mate pravdu, hlavne o tom, koho chcem, nechce mna, kto chce mna, nechcem ja. Hovori sa, ze je lepsie poznat laksu a sklamat sa, ako ju vobec nespoznat, ale neviem, ci je to vazne pravda, teraz som v melancholickej depresii, ale zatial to zvladam.

danka456

ahojcek, aj mne sa to casto stáva, ze koho chcem, tak s tým mi to nevíde a dokonca nedokázem pochopit, ze preco ma chcu a lubia muzi o kt. nestojím a tých kt. chcem sa k nicomu nemajú.uz mám niekedy pocit, ze sa moje chovanie mení,ked niekoho chcem a preto sa na mna vykaslú. a velmi casto sa mi stáva, že s tymi muzmi som v kontakte stálom,podotkýnam aj mesiace a potom nic a ja sa zalúbim a trápim. zivot je taký zvlástny, ze ho asi nikdy nepochopím,alebo je to tak, ze sa to nemusíme ani snazit pochopit, lebo snazit sa príst na to, co nie je vyriesitelné, tak z toho pekne bolí hlava a potom farmaceutické firmi, pekne zarábajú.

rachabb

Ja si hovorim, ze je to tak dobré, možno ich chceme len preto že oni nás nechcú, ktovie ako by to skončilo keby to bolo inak, možno by sme sa trápili ešte viac. Mne to pomáha...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

laska boli - Fórum - ZDRAVIE.sk