tehotenske brusko

dd

Marek ja viem...vsimam..sak uz aj mne tam stihla jedna mila dama napisat, ze som tak unudena zivotom, ze tu musim citat pribehy inych ludi, lebo ze v nich je tolko adrenalinu, kolko som za cely svoj ubohy 10rocny zivot nezazila (nepamatam presne uz ako to napisala..)

dd

Ivanka - ak to tu budes citat...musela som odtial "odist"..aj ked to tam citam, ale uz nebudem pisat, nepotrebujem sa vadit s nejakymi zenskymi, co nie su registrovane, nepredstavia sa a navazaju sa...snazila som si z toho urobit taku inteligentnejsiu srandu :)..
Lenka - na tie nevydrziavane kocky v teme o satach z cinaku kasli :).ja kupujem aj na trznici, aj u cinana(akurat dcerke tam nekupujem, to sa snazime vzdy co najkvalitnejsie, ked uz jej nieco kupujeme, kedze toho dostava na kila od svokry..), pred 2,5rokmi, jak som bola v anglicku, som si prvy krat kupila znackove tricko a mikinu, nemam 120 rifli, ani 70kostymov a som spokojna :).manzela obcas nahovorim, aby mi na ebay kupil nejake pekne saty, ale kedze tam tie ceny sa pohybuju v prepocte na skk max.do 800sk, tak si to mozem dovolit :D a necitim sa vydrziavana! :)
bru nocku kocky :)

lenuliatko

vacsina veci je uz tam.a nejake urcite nechavame v byte uz mame totiz niekoho na podnajom.predat byt nechceme zatial.mozno sa nam nejako este zide.
marek mi ale slubil ze ja mam na starosti len alexandru a o nic ine sa vraj nemam starat.tak teda neviem.dom je zariadeny takze je normalne obyvatelny.a nezanevriem na vas lebo mame tam uz dokonca aj internet :D

lenuliatko

ved uz teraz ani tie mrazy nie su.tak teplo je.och.marek chcel ist lyzovat ale tak neviem co sa mu oplati niekam.mozno akurat tak do tatier.
dd inac tesim sa ked sa budem aj my uz s malou sankovat.teraz je este malicka ale na buducu zimu verim ze sa uz snou spusti nekto znas dvoch :)v utorok sa uz stahujeme.drz palce.

dd

hehe...a som zabudla napisat, teraz jak bol sneh a mrazy, tak sme boli sankovat a bobovat :D. Betka bola cela vysmiata, velmi sa jej to pacilo..na sankach s nou vzdy niekto siel a na boboch sme ju pustali aj samu z takeho maleho kopceka :)

dd

no ved sak jasne, ze nebudeme nic nasilu, uvidime, ako sa jej bude pozdavat..ja som zasa kedysi kukala v telke, ze s lyzovanim by sa malo tiez zacinat neskor, az tak okolo 5-6rokov a mali by sa predtym s detmi precvicovat urcite cviky..

ivanka_83

dd-to viem co sa vam stalo s tou pneu...inak ten tenis sa nedoporuca mladsim ako 10 rokov-a aj to je skoro, lebo si opotrebovava klby a taku zataz detsky org.nezvlada.preto aj tenisove hviezdy maju take problemy...tiez sme chceli tenis, tak sme pozbierali nejake info.inak, ze vraj treba take konicky obstarat dietatu, podla vyvoja.proste v tom mladsom veku sa viac zaujimaju o zvierata, prirodu.nez o sport...asi tak.

mojaeni

Boze, to vazne su ludia, ktori ti ako tehotnej dokazu priat neico zle? Keby som nieco take vypustila z ust, sama by som nemohla v noci spavat.
JA sa viem celkom pekne vystresovat aj sama. Posledne dni stale myslim na to, ci je dietatko v poriadku, hlavne po prelezanych teplotach a stale ma to mata dokola. Myslim, ze nebudem mat v sebe klud, az kym sa nenarodi. Okrem toho som si citala tu druhu temu, kde ste pislai o HAK. Mne sa podrailo otehotniet okamzite po vysadeni, co som brala 2,5roka. TAk viete, ake myslienky sa mi prehanaju hlavou...