tehotenske brusko

1zuzana2

dd dakujem ti.. kocky, vcera vecer sa mi ozval Marek ,,otecko,, ze pocul ze som ukazovala foto z USG jeho kamosovi.. ze by ho aj on rad videl.. tak sme sa stretli.. od rozchodu som ho nevidela, tj 3.12, mala som pocit ze dostal rozum.

dd

zuzana, drzim prsteky, nech Ti to vyjde tak, ako by si si priala :)..poradit v Tvojich problemoch moc neviem..keby som vedela, hned Ti napisem...

1zuzana2

No Lenka, skvely pocit, to veru.. Len boli srdce ze hlupak sa tak zachoval.. Ty si rodila v Ke vsak? Bolo to v Saci?

lenuliatko

parada :) super pocit nie?si stastna ze si sa rozhodla tak ako si sa rozhodla.nic lepsie ti zivot neprinesie.najkrajsie je vzdy dietatko :)

1zuzana2

Ano ano bola som na ultrazvuku, hehe krasny pohlad to bol.. smiala som sa. Mam aj fotecku rucicky nozicky hlavicka.. som 11 tt... V auguste mam termin.

1zuzana2

Dobre kocky moje, pojdem teda na tu matriku a nahlasim meno ,,otecka,,. Asi najlepsie bude ked si to obeham sama, aby som vedela co a ako..

ivanka_83

no moja.chod na matriku.potom na urad prace?vsak na kazdom urade ti poradia.a ked otec zpochybni otcovstvo-bude musiet za testy platit on!a hlavne poziadat o tie testy on.ty ho mozes uviest na matrike ako otca aj bez jeho vedomia.aspon tak mi to mama vravela, jak som teda dobre pocuvala.moja mama robila na socialnom este pred rokom.