tehotenske brusko

mrvulka

Paralen môžeš v tehotenstve,len neviem,neviem,či ti pomôže na takú bolesť,aká je "oredieranie"zuba,a ešte keď nemá kam ,choď k zubárke.

dd

Zuzana, bohuzial s tym Ti poradit neviem, nastastie som pocas tehotenstva nemusela uzivat ziadne lieky a takisto ani pri raste 8-miciek som takmer nevedela, co to je bolest(teda tuk tuk tuk, mam uz vonku 2, 3.je "na ceste" a 4.este zatial chyba)..najlepsie by Ti asi bolo zavolat doktorke a priamo sa jej spytat, alebo sestricka..myslim si ale, ze jedna tabletka paralenu by nemusela uskodit(len to neviem povedat s urcitostou, kedze nie som lekar :()

1zuzana2

Ahojte kocky lenka a dd...
Mam otazocku, uzivali ste paralen? Mne na potvoru rastie zub mudrosti,a le nema miesto a ja uz ani spat neviem ake su to bolesti. Tak sa pytam ci by neuskodil paralen?

dd

pardon, som zle precitala :)..pokrocila nocna hodina uz je, poriadne uz ani nevidim citat :D.
mno, co sa tyka dochadzania za skolou, existuju aj taki maniaci, co dochadzaju z vychodu do ZA, ci TN, BA ale ja som tiez taky pripad ako Ty :), tiez by som tak daleko necestovala za skolou..hlavne teda nech sa Ti dobre uci, aby si to zvladla..drzim prsty :)!

1zuzana2

DD, ja som Ke, ZU tu ma vysunute pracovisko... Osobne by som necestovala tak daleko za skolou, a skusku mam zo STATIKY, statistiku mala moja kamoska, abola z nej nestastna.. na opravne chodila. Ja budem rodit v auguste...