tehotenske brusko

dd

Zuzana, Ty chodis na ZU?? :D tak to sme blizko seba.. :D ja v ZA byvam :) a prave dnes som bola manzela "hodit" na Velky Diel do skoly :), lebo nestihal na prednasku..no, statistika je ukrutna vec..a este sa to ucit cez tehu...verim, ze je to zaberak..ja som sa tiez ucila cez tehu a naozaj to bolo priserne, donutit sa..aj v zimnom semestri, to som bola cca tak isto tehotna ako Ty(kedy mas termin?)..a v letnom to bolo este prisernejsie, ked som uz bola v 7.-8.mes...ale snazila som sa vzdy polozit ruku na brusko, prip.jemne hladkat a citat si nahlas :).to obcasne pomahalo :D

lenuliatko

zuzi to na aku skolu chodis ze sa ucis statiku?:D och.no prinut sa nejako.len neviem ako.ja som sa nemusela uict tehotna takze neviem aky je to pocit :)

1zuzana2

Ja este som nic nekupovala, neponahlam sa.. no hrozne sa tesim na tie nakupy, zatial len zistujem co je co, a na co to sluzi, prvy krat som videla podlozku do vanicky.. hehe Ja som v 15tt, dnes mi vytlacil aj foto baby,ale kocky mam problem sa v tom vyznat. No informovala som sa, za pol hodinovy zaznam pohybu dietatka budem platit 2. tis.. nie to vela vsak? ako ste vy platili?

lenuliatko

ja som slavnostne prvu vec kupila v den ked som sa dozvedela ze som vtom .boli to male tomanocky skor ako papucky na zimu :)kremove.a ostatne veci som zacala kupovat asi od toho 20.tyzdna myslim.tiez som nevedela odolat tym malinkym vecickam tak som kupovala.

Lenulienka

dakujem :) to vies, obcas je strasne tazke odolat tym malinkym vecickam ked ides okolo :D asi to vsetky pozname. na buduci pondelok idem na ultrazvuk, tak dufam ze moj drobec bude dobre otoceny a ukaze ci je chlapcek abo dievcatko..

elle

Ahoj :-) Ja som zacala s vybavickou az okolo 25.tt., mozno aj neskor. Teraz som v 31. a este stale nemam vsetko. Mam asi 50 ks oblecenia, kocik, postielku, no vsetko ostatne mi treba este dokupit. Inac gratulujem :-)

Lenulienka

ahojte babule :) ja sa len chcem spytat, odkedy ste si zacali nakupovat vybavicku pre babo? ako tak citam neni to lacna zalezitost a naraz to kupovat..no neviem. ja som teraz v 18tt, neni skoro zacat kupovat? :)

lenuliatko

ja som nemala ziadne veci po niekom lebo nemam ani surodencov.takze my sme tiez kupovali vsetko ale tak kamoska mi dala neskor ked jej dcerka z niecoho vyrastla alebo ani nestihla obliect tak mam par veci.
ale verim ze sa toho nazbieralo.lebo to sa nezda ale potrebujes aj do porodnice nejake tie natelknicky a dupacky a take veci pre malu.