Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co to je?

suhlasim

jujka ja suhlasim s ostatnymi...ale ved si nic podrobnejsie nenapisala...my neviem ci si mala nechraneny pohlavny styk, alebo mas nejake stresove obdobie alebo si prekonala nejaky zapal, alebo mas nejake bolesti a vytok...jednoducho z tvojho prispevku ti nikto povedat viac nevie...tak ked mas nejake stresove obdobie tak je to podla mna normlne, moze to byt sposobene aj nejakou infekciou alebo moze to byt aj v poriadku...no jednoznacne ked si mala nechraneny styk tak si srav tehotensky test a ked bude negativny radsej skoc ku gynekologovy aby ti pichol vyvolavacku alebo aby zistil podrobnejsie preco ti to vlastne tak dlho meska...s tymito vecami nie je sranda..takze netreba to zanedbavat...prajem vela stastia

malalama

chceli ti naznacit, ze by si svoju situaciu mohla aj rozviest...
nemusis byt tehtna, ale aj mozes, ved sama vies co si robila a co nie...

mne sa uz stalo, ze som mala meskanie viac ako 25 dni, pricom zvycajne mavam pravidelne a tehotna som nebola, ale skor nez som zacala panikarit, tak som si spravila tri testy a to odporucam aj tebe.
ak mas stresove obdobie, tak meskanie nie je neobvykle.

tikitou

Jujka, prepac, ale "omg" ma absolutnu pravdu!! My to odkial mame vediet?!! Sexovala si nechranene, ci nie?! Pokial ano, tak ano, mozes byt tehotna...co my vieme?! Naozaj si chod kupit ten test a zistis to sama, co sme my, vsevedi? Tiez mam rada taketo odveci temy typu "vycucaj si z prsta moja debilinu"... Nic konrektne si aj tak nenapisala, takze ti NIK poradit nevie... sup po tehotensky test a zistis sama.

jujka28

Omg - neprosila som o odpoved teba..mohla si sa zdrzat tvojich priblblych nazorov..a som chcela len radu..nie vycitky..ale co uz - taki ludia ako ty mi nestoja za nic!

omg

O MY GOD! A AKO TO MA TU NIEKTO VEDIET?? SNAD TY VIES, CI SI S NIEKYM SPALA A CI MOZES BYT TEHOTNA, NIE? ... MILUJEM TIETO STUPIDNE TEMY.. RADSEJ SI UROB TEST A NEVYPISUJ TU TAKETO TRAPNOSTI

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co to je? - Fórum - ZDRAVIE.sk