Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môzem otehotniet?

Príspevok v téme: Môzem otehotniet?
bojimsa

Ahojte,beriem antikoncepciu.A v piebehu uzivania som 1x hodinu po uziti tabletky isla na velku potrebu.A potom som 2x ale asi o tyzden mala hnacku po 4,5 hodinach po uziti tabletky.S priatelom sme sa od tychto okolnosti milovali prerusovanym stykom.V pondelok mam dostat menstruaciu.Myslite si,ze mozem byt tehotna?Velmi sa bojim,ze tabletky vobec neucinkovali.

luckaaaaaaaaaaaaa

Znizil sa mi ucinok antikoncepcie,ak som do 1 hodiny od uzitia tabletky bola na wc a 1x ma prehnalo?Potom som uz na wc nebola a nebolo toho vela.

twigina

pokial dojde po 2-3 hod od uzitia tabletky k hnacke, moze byt aj antikoncepcny ucinok naruseny. tehotenstvo by som vylucila, kedze ste mali prerusovany sex.

bojimsa

Ako vies,ze hnacka an to nema vplyv?Nemala som hnacku len stolicu,prepacte,ze to tu rozoberam,asi je to nechutne ale ako inak sa to mam opytat?
Dakujem za odpovede

ha ha ha

suhlasim s mimusicka..tiez ta dievca nechapem z coho chces byt tehotna myslis ze deti sa robia zo vzuchu ci co ?ozaj az na zaplakanie niektore otazky co tu pisete..jak 5 rocne decka...sa zobudte..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môzem otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk