Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bieliace pasty a ich účinok

ShaulaThalit

akimon007, aj ja používam Vademecum. Kupujeme ho už stále, či už White alebo Natural, je to jedno. Podľa mňa je to jedna z najlepších zubných pást, kt. sú a najlepšia zub. pasta, kt. som skúsila. Vrelo odporúčam.

sandra_

Lacalut white je veľmi dobrá. Ja som ju používala už zo zvyku asi 3 roky, zuby boli krásne biele, ale bohužiaľ sa to nemôže používať dlhodobo a to som nevedela. Nakoniec mi popraskala sklovina na 4 zuboch a teraz citim pri každom studenom alebo sladkom bolesť a zubarka mi povedala, že už s tým nič nenarobí a už aby som bieliace pasty nepoužívala.

dariinecka

baby bieliace pasty velmi demineralizuju sklovinu, a take tie signal pasty a pod. nemaju na zuby najlepsi vplyv, ja som dlho pouzivala bieliace pasty a trochu mi to znicilo sklovinu, co mi povedala zubarka. ked uz chcete bieliacu pastu, tak zainvestujte, lebo zubar vas v konecnom dosledku vyjide drahsie.

jefitto

Ja som minule v LIDL kúpil dajaku zubnú pastu za 34 :) a nepomohla. A s tým signalom white now to nie je okamžitý účinok. To je len chvíľu, že optický spôsobí belosť zubov. Po dajakej hodinke to pominie... Ale dlhším používaním to vybieli

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bieliace pasty a ich účinok - Fórum - ZDRAVIE.sk