Zvyknete sa pri sprchovani vycikat???

panča

tak vam baby radim, aby ste prekonali odpor :D.Som zvedava na vase prve mocenie po porode..cim netvrdim, ze nepouzivam wc-ko

kamoska

ASi si nikdy nečítala o urinotepii...moč je sterilný.Takže je to úplne vpohode. Nie že by som to praktizovala pravidelne, sprcha naozaj nie je wc, ale stalo sa mi, že som sa sprchovala a zrazu to na mna došlo, tak som neriskovala že nachladnem ak budem na WS zo sprochy bežať holá a mokrá po byte. A inak speváčka Madonna vraj zámerne ked je v sprche, zaštupluje otvor na sprche, vyciká sa a potom v tom moči stojí a má kožu na pätách veľmi jemnú. A niečo na tom asi bude, lebo veľa kozmetických firiem dáva do krémov (aj očných, denných aj nočných) URINU=moč, aj oriflame má v ponuke viac krémov s urinou, takže sa nediv.

pipina

tiez nechapem,co je na tom nechutne,ved proste musim,aj keby som sa vycurala predtym normalne do wc,musim zas,proste by som sa aj tak pocurala:) a ked mam zapalene mocaky,aspon to vtedy tak neboli, nerieste kazdu blbost, nech si kazdy zije ako mu to vyhovuje

katarina1702

Pripadá mi to normálne, že ak mi veľmi treba vycikám sa pri sprchovaní . Dokonca mám vo zvyku piť na toalete čítať noviny, nedávno som tam aj fajčila a pila kávu a už nie som najmladšia.

lolll

Karmenka, to je troska rozdiel :-P... Aj ked premna zamna...
Proste na tom nic zle a nechutne nevidim, stiect to ma kam a nemusis snad pocikat celu vanu alebo seba. Mne to pripada uplne normalne vo vseobenosti, to neznamena, ze to pratiktizujem za kazdym, ale nikdy ma ani len nenapadlo, ze by to niekomu bolo nechutne, to mi uz pripada doslova na smiech, ale tak kazdy sme nejaky. Ja si myslim, ze nad takymito p-covinami sa uz pozastavovat naozaj netreba, to nie je vacsi problem? Ten kto to robi je jedna kategoria, ten kto nie je druha...ale netreba tu hned bleeekat na plne gule, tolko... :-P