Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

plastická operácia prsníka-zmenšenie

Príspevok v téme: plastická operácia prsníka-zmenšenie
monika30

Chcela by som si dať zmenšiť prsia - zo zdravotných i estetických dôvodov. Mám problémy s chrbticou a cítim, že váha prsníka ťahá chrbticu. Stále som mala e prsia vyvinutejšie prsia ako moje rovesníčky a trápilo ma to i z psychického hľadiska. Vie niekto poradiť koľko stojí operácia resp, má niekto skúsenosť, že poisťovňa preplatí. Dakujem

dadika35

v poslednej dobe mám veľké problémy s dýchaním kôli mojim veľkým prsiam. Nepotrebujem operáciu (zmenšenie) z estetického hľadiska ale zo zdravotného. Na mieste kde mám ramienko podprsenky som mala zlomenú kľúčnu kosť, ktorú mi zle zreparovali a preto mi tŕpne aj ruka. Za ktorým lekárom by som mala ísť aby ma odporučil na operáciu pŕs?

delphia

janíča, no urcite komplexy poistovna hadit nebude!!! to by preplacali babam aj zvacsovanie prsnikov. poistovna preplaca zmensovanie vylucne na zaklade zdravotnych problemov- ak ma zena fyzicky dovod (bolest kcnej chrbtice, migreny). psychicky faktor sa iesi z vlastneho vrecka ;)

mifor

Ja som bola na zmenšení pŕs tuším v roku 2001 u dr. Červeňa v BB. Mala som ich k mojej nízkej postave veľmi veľké. Teraz mám béčka. Platila som si to sama.

janíča

kamoška absolvovala takuto operaciu,hradila ju poistovna,lebo neurologička jej ju odporúčala .sťažovala sa na bolesti chrbta,ale môže to ist aj cez psychologa-komplexy ...vyskušaj to

delphia

ak mas zdravotne problemy- migreny, bolest krcnej chrbtice, tak operacny vykon moze byt indikovany lekarom. v tom pripade je vykon preplateny poistovnou

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

plastická operácia prsníka-zmenšenie - Fórum - ZDRAVIE.sk