Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyzarujem nieco, co nici elektorniku

Príspevok v téme: vyzarujem nieco, co nici elektorniku
energia

Caute! Stretli ste sa uz niekedy s niekym kto "nici elektroniku" ?? To je strasne. Nemozem poriadne pouzivat pocitac, pretoze sa pri mne zasekava. Vypinaju sa pri mne vsetky mobily. Ked idem vecer po ulici z nicoho nic zhasne lampa. Neviete co to moze byt? Vyzarujem nieco? Nieku energiu? Ja to mam uz od malicka a teraz mam 15 rokov. Stale sa to zhorsuje. Teraz su pocitace dolezite. Na strednej budem mat urcite informatiku a ja nevem, co mam robit. A nepoznam nikoho, kto by vedel nieco podobne urobit. Jednoducho, ked mam zly tyzden v skole, brat vymiena aj 10 krat ziarovky doma:D Myslite, ze sa da nejako tej energie zbavit? A nevie niekto, co to moze byt?

RNG

Nuz ja som povodne fyzyk. Kebu z teba vyzarovala taka silna energie, ktora znici rozne zariadenia, musela by sa dat namerat.

Samozrejme na psychycku energiu niciacu zariadenia neverim, lebo to je vec viery, nie vedy.
Na to aby sa odparilo vlakno v ziarovke treba znacnu energiu, elektormageticku, meratelnu roznymi pristrojami.Ziatial nic podobne na nikom na svete nenamerali.
Mnohe jemne elektroniky sa daju ale znicit statickou elektrinou( zdroj su najma vlasy a podrazky topanok)
Moj syn nosil nejaku sportovu obuv, ze ked sa priblizil k citlivej elektornickej vahe, zacali cisla na nej poskakovat.
Tak som mu nariadil zmenit topanky na tu znacku, co nosim ja, ktorej guma na spodu je ciastocne vodiva, tj nemozno sa v nich "nabit" na vysoke napatia a problem zmizol.

marek_

Ked niekam vojdem, kde su ludia,(napr. bar)ako keby sa zastavil cas.Vsetci sa na mna pozeraju ako na nieco ... neviem co. Vsetko sa vrati do normalu,ked sa na ludi pozriem (vacsinou do oci) a zacnu fungovat dalej, ako keby sa nic nestalo.Co to je,ze putam takto pozornost? Preco sa na mna pozeraju,ako keby mali zo mna strach? CO to zo mna ide?

energia

mjanik: myslis, ze to suvisi s tym ako sa citim? to ma nikdy nenapadlo. tak to bude musiet pockat, kym sa neodstahujem...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyzarujem nieco, co nici elektorniku - Fórum - ZDRAVIE.sk