Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otravny kamarat?

Príspevok v téme: otravny kamarat?
simmana

Mam kamarata, ale poslednych par mesiacov sa sprava zvlastne. Kazdy den mi napise alebo zavola, niekedy aj viackrat za den a trochu to otravuje. Vacsinou su to bezne otazky alebo len tak kecame. Casto ma aj pozyva na kavu a ked mam cas, idem. Pytala som sa ho, ci za tym vidi aj nieco viac ako kamaratstvo. Povedal, ze nie, ze to vsetko berie ako kamaratske gesta. Rozmyslam, ci mu nesibe alebo ci ho neopustili kamarati a teraz sa nudi. Vdaka.

ewitkaaa

ahoj, no ja to neberiem tak, ze bymusel byt gay,alebo neviem co. Podla mna je to normalny chalan a asi s av tvojej pritomnosti citi dobre, kedze ti zavola aj niekolko krat za den. Mne sa na tom nezda nic divne, podla mna je to normalne komunikovat so svojimi kamaratmi kazdy den, aj si volat kazdy den. No neviem aku mieru priatelstva citis ty k nemu, ked sama pises ze ta to otravuje. JA teraz az tolko kamaratov nemam ako ked som niekedy chodila na nejaku strednu, ale u na sbolo bezne ci uz to boli baby alebo chalani komunikovat spolu kazdy den, aj niekolko krat denne. Nevidim na tom nic zle. Ved kamarati su na to, aby sa s nimi travil cas a aby si sa s nimi citila dobre. AK ta to otravuje, ze ti niekolko krat za den vola, tak mu to povedz,ale nejako setrne. Bud rada, ze niekomu an tebe zalezi,ale ak sa s nim necitis dobre, do nicoho sa nenut.

sidor

takto sa spravaju gayovia. su priatelski, nic od baby nechcu, len maju potrebu stale kecat a stretavat sa s nou. naozaj je to ako kamaratstvo medzi babami. gayovia su vlastne tiez ako baby. spytaj sa ho, ci nie je gay. mozno to nebude chciet priznat, ale uvidis aspon ako sa bude tvarit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otravny kamarat? - Fórum - ZDRAVIE.sk