Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silné bolesti, RNG prosím poraď aj ostatný

Príspevok v téme: Silné bolesti, RNG prosím poraď aj ostatný
mitti

Ahoj, prosím o radu,už som zúfalá. V marci som sa dala očkovať proti chrípke, potom o dva týždne proti hepatidíde a,b, bolo mi potom veľmi zle ale prešlo to. Potom v apríli som čistila kúpelnu a použila som Domestos a iný čisť. prostriedok. Nadýchala som sa výparov chlóru,dostala som veľmi silné bolesti na hrudíku. Pneumolog mi dal na 7 dní atb, a že to prejde, neliečil ma ďalej, neveril mi že ma to bolí. Neprešlo, zhoršilo sa to, bolesti sa preniesli aj dozadu na hrudník a do ramien. Bolia ma od vtedy veľmi svaly, šlachy aj na dotyk to bolí hrozne.Kĺby ma bolia občas.Som veľmi unavená.Absolvovala som neurolog. vyš. EMG nález v svaloch-myogénne zmeny, záver myalgie úponové bolesti svalov.Reumatologické vyš. reumat. faktory mám negat.Imunolog. vyš. je o.k, KO mám v poriadku. V septembri som išla do V. Hágov pľúcneho ústavu aj so starými RTG a CT snímkami. Tam to uzavreli ako intersticiálna pneumónia po inhalácii chlóru v spontannej rezobcii. Ale ani oni to už neliečili, vraj je to na ústupe, ale na začiatku sa to malo liečiť kortikoidmi.Momentálne beriem Gordius-neurolog. liek na neuropatie, Myolastan-na uvoľnenie svalstva, Surgam-antireumatikum.Bola som aj na infúziách, brala som aj Tramadol a nič nepomohlo,bolesti sú stále.Doktori nevedia čo to naozaj je. Mám veľmi silné bolesti vpredu na hrudníku, vzadu na hrudníku a v ramenách. Medzi lopatkami mám svalové hrčky. Bolia ma svaly, šľachy a niečo vo vnútri. Bolí to stále, aj na dotyk.Bolesť je pichavá,pálivá. Počula som o MSM,glukosamín, chondroitín, aloe vera gel, vraj veľmi dobré na bolesti a na svaly a šľachy. Ešte som počula o Cordycepse, vraj je to dobrý protizápalový liek vraj ako kortikoidy. Vedel by mi niekto poradiť čo s tými bolesťami?Ja už nevládzem takto žiť.Ďakujem

RNG

kortikoidy neliecia ale len potlacaju symptomy.
Zamorenie chlorom treba odmorit v prvom rade, tj treba enzymi, vodu a cas na to. Pripadne intenzivne odmorovace, ako aktivne uhlie, tekute zeolity, zelene vrsky(vnate) niektorych zelenin, najma koriandra(cilantro), kapustoviny a z nich vytazene I3C a DIM a podobne.

Vsetky spominane lieky ktore beries neodmoruju ani neprispeju k regeneracii poskodeneho tkaniva, naviac kazdy z nich ma sam o sebe hromadu skodlivych nasledkov, cim viac ich beries, tym je sanca poskodenia tela chemikaliami vyssia. Tj telo zamoruju este viac.

Na regeneraciu tkaniva su dolezite vitaminy C a E, tiez D vo vysokych davkach. A samozrejme silne antioxidanty, napr vytazok zo semien hrozna, zeleneho caju, listov ciernych ribezli,alfa lipoicka kyselina atd.
Specificky na pluca je okrem DIM a I3C vytazok z semien malin(jahod granatovych jablk), kyselina elagicka, potazne elagitanin.
Pol salky malin , do peny rozslahanych na mixeri, aby sa rozdrtili semienka v nich obsahuje zhruba 50 mg elagickej kyseliny. Klinicky ucinna davka pri lieceni plucnych rakovin je 2x50 mg denne. To iste zrejme pomaha im predist.

Aby som nezabudol, na odmorenie je dobry aj sylimarin(vytazok z bodliaka ostropestrec mariansky) v davkach okolo 600 mg denne a kombinacii s alfa lipoickou kyselinou(400 mg) a selenom(400 mcg), najdi si protokol dr Berksona, ten je podobny.
Na regeneraciu su tiez dobre viacere adaptogeny, na pluca specialne je ucinny cordyceps sinensis(mikrohuba povodne rastuca na huseniciach, dnes pestovana laboratorne), davka 1-2 gramy denne.
Niektore odhlienovace su tiez zaroven odmorovace a antioxidanty, spomeniem hlavne NAC(n-acetyl cystein, doma nazyvany acc) davka 2 gramy denne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silné bolesti, RNG prosím poraď aj ostatný - Fórum - ZDRAVIE.sk