Silné bolesti RNG prosím poraď, aj ostatný

Príspevok v téme: Silné bolesti RNG prosím poraď, aj ostatný
mitti

Ahoj, prosím o radu,už som zúfalá. V marci som sa dala očkovať proti chrípke, potom o dva týždne proti hepatidíde a,b, bolo mi potom veľmi zle ale prešlo to. Potom v apríli som čistila kúpelnu a použila som Domestos a iný čisť. prostriedok. Nadýchala som sa výparov chlóru,dostala som veľmi silné bolesti na hrudíku. Pneumolog mi dal na 7 dní atb, a že to prejde, neliečil ma ďalej, neveril mi že ma to bolí. Neprešlo, zhoršilo sa to, bolesti sa preniesli aj dozadu na hrudník a do ramien. Bolia ma od vtedy veľmi svaly, šlachy aj na dotyk to bolí hrozne.Kĺby ma bolia občas.Som veľmi unavená.Absolvovala som neurolog. vyš. EMG nález v svaloch-myogénne zmeny, záver myalgie úponové bolesti svalov.Reumatologické vyš. reumat. faktory mám negat.Imunolog. vyš. je o.k, KO mám v poriadku. V septembri som išla do V. Hágov pľúcneho ústavu aj so starými RTG a CT snímkami. Tam to uzavreli ako intersticiálna pneumónia po inhalácii chlóru v spontannej rezobcii. Ale ani oni to už neliečili, vraj je to na ústupe, ale na začiatku sa to malo liečiť kortikoidmi.Momentálne beriem Gordius-neurolog. liek na neuropatie, Myolastan-na uvoľnenie svalstva, Surgam-antireumatikum.Bola som aj na infúziách, brala som aj Tramadol a nič nepomohlo,bolesti sú stále.Doktori nevedia čo to naozaj je. Mám veľmi silné bolesti vpredu na hrudníku, vzadu na hrudníku a v ramenách. Medzi lopatkami mám svalové hrčky. Bolia ma svaly, šľachy a niečo vo vnútri. Bolí to stále, aj na dotyk.Bolesť je pichavá,pálivá. Počula som o MSM,glukosamín, chondroitín, aloe vera gel, vraj veľmi dobré na bolesti a na svaly a šľachy. Ešte som počula o Cordycepse, vraj je to dobrý protizápalový liek vraj ako kortikoidy. Vedel by mi niekto poradiť čo s tými bolesťami?Ja už nevládzem takto žiť.Ďakujem

vsevedka

Čistotychtivé babenky, nikdy nemiešajte 2 čistiace prípravky, radšej ani nepoužívajte 2 rôzne prípravky po sebe.Hlavne takto môžu vzniknúť nebezpečné plyny, ktoré sa v uzavretých mistnostiach ako WC, či kúpeľňa ľahko vdýchnu a škodia zdraviu.Ak sa dá vetrať pri čistení, vetrajte alebo pustite ventiláciu, veď ja tiež nečistím trávovým vechťom.Nemám rada napr.Bref, ktorý obsahuje chlórnan, dokonca výrobca upozorňuje, že treba pri čistení použiť ochranu tváre a očí, takže by sme mali asi čistiť v plynovej maske...

house

Bolo viacero pripadov celkoveho ochrnutia po ockovani proti chripke
dokonca znamy bratislavsky neurolog to
povedal otvorene v Markize a farmaceuticke spolocnosti ho zmietli
zo stola (maju na to ...)mozno si
to pamatate.

house

Moj nazor je taky, ze vsetky tieto problemy co mate su dosledkom tych za sebou iducich ockovani, ktore Vam poskodili.Problem vobec nemusel vzniknut z Domestosu ja ho bezne pouzivam dokonca velmi rad mam jeho
vonu (pre niekoho smrad).Manzelka ho napr.neznasa.Neexistuje aby za tu chvilku pri umyvani kupelne ste si zamorili telo, to by ste aspon dva dni tam museli dychat...Problem vidim v mozgu, kde po ockovani mohlo dojst k ciastocnemu ochrnutiu niektorych dolezitych centier a preto tie problemy.
Doporucujem dokladne nerologicke CT vysetrenie pripadne absolvovat magneticku rezonanciu a problem sa objavi.To je nazor HOUSA.

vsevedka

maik, škoda, že to nedáš tu do fóra, veď by to mohlo pomôcť aj ostatným,no čo takto dať sem tú stránku, aby si vyjadrenie toho odborníka mohli prečíať aj ostatní.Ak to nemáš z www, aspon si mohol v krátkosti tu hodiť jeho vyjadrenie, aspon nejaký výcuc z toho, však to hádam nie je na desiatich stranách, že by sa ti nechcelo.Však prispievateľovi RNG sa nelení aj denne opakovať prípravky, ktoré môžu pomocť a tiež to nie je na 2 riadky.

maik

Ahoj kaira, prosim Ťa napíš mi: marek.1@centrum.sk, pošlem Ti v prilohe prispevok lekára odborníka, môžeš s nim aj prekonzultovať problém, zufalstvo pominie.

RNG

kaira, silne zamorene telo potrebuje intenzivne odmorovanie, tj
silne absorbenty(napr tekute zeolity)
a silne enzymi,
betaglukany na zvysenie poctu bielych krviniek a
samozrejme latky priamo zabijajuce rakovinne bunky
cytotoxicke, ako napr Graviola, lapacho, artemizinin,lactoferrin, Samento.
Proti zapalom by som radsej pouzival curcumin(korenie turmeric),enzymi bromelain a serrapeptazu, ktore zaroven odmoruju telo.
Bez vycistenia zamoreneho tela nie je mozne nic v tele vznikajuce dosledkom zamorenia zlikvidovat.

Tachyomy su blbost, to ti ako promovany fyzik mozem s uplnou zodpovednostou prehlasit.

kaira

som uz zufala sama som si musela vela veci nastudovat.zohnala som vselico mozne napr.tachyonove zazracne veci-len tie zazraky sa nedeju,ba je to horsie ahorsie.dik

kaira

RNG ja som pisala o synovi ak sa pamatas-mozgovy tumor.ma velmi vela toxinov v tele-dvojite videnie zmagnetickej a ct,uziva kortikoidy-opuch osteoporoza a teraz necitliva cela prava strana-porad prosim