Zosvetlenie meliru

vladenka25

AHOJTE JA BY SOM TIEŽ CHCELA ZAREÁGOVAT....JA MÁM MELÍR ALE UŽ TAKÝ ŽE SOM BLONDÍNA ALE KED SÚ MOKRE TAK JE TO PEKNÉ ALE KED SÚ SUCHÉ VLASY ONO SA MI TO ROZLEJE A SOM BLOND A TIEŽ NIE SOM VELMI SPOKOJNÁ ČO UŽ .......

[zruseny12]

smajlik,prepac skor som nemohla...nemam teraz stale pristup k PC...
no,ten harmancek,normalne si uvar harmancek a ked umyjes vlasy tak si nim este oplachni vlasy...a nechaj vysusit-volne...ja som to este nerobila,ale citala som to,ze tak sa da prirodzene zosvetlit vlasy...
a ako pisu
VLASY,kadernicka musela malo drzat na vlasoch melir,alebo dat slabsi melir....lebo ked nemas farbene vlasy mal by krasne chytit...
este ma napadlo,je aj dobre ked nemas problem s pokozkou na hlave,ze je zdrava,mozes pouzit pri poslednom oplachovani vodu s octom,vlasy sa ti budu pekne lesknut a tie svetlejsie bude viac vydno...
a ten sampon,ako som pisala,SUNSILK je aj na blond vlasy-ZVLAST aj na ferbene ZVLAST/cervene,hnede atd./
...ale ty asi chces len nejaku radu,ktora by ta nevysla na draho ked si pisala kolko ta stalo kadernictvo.../alebo urob tak ako radili,ze pojdes reklamovat,len nemas zaruku,ze to bude lepsie...
ten harmancek by ti nemal uskodit...skor este vlasom pomoze...tak ho vyskusaj,ked ho mate doma,len necakaj hned zazraky...vela stastia...a pekny den...

vlasy

Ak neboli vlasy farbené, tak možno si ten melír mala na vlasoch krátku dobu, alebo ak aj bol dosť dlho, kaderníčka sa mohla pomýliť a dať slabší peroxid. V obidvoch prípadoch by som to išla radšej reklamovať. Ten fialový šampón by si mohla žiadať v rámci reklamácie ako alternatívu za nový melir a vrátiť aspoň časť peňazí, alebo nový melír. No s novým melírom opatrne, aby si si nezničila vlasy.

[zruseny8]

nie nemala som predtym nijak vlasy farbene, vlastne este nikdy neboli farbene, len melir 3x a teraz mi nejako takto chytil. chcem aby ho bolo aspon trosku vidno..trosicku staci a preto riesim ze co a ako

vlasy

Existuje šampón na potlačenie žltého odtieňa blond a melírovaných vlasov. Vyrábajú ho viaceré firmy, čo sa špecializujú na vlasovú kozmetiku, takže môže mať aj viacero značiek, dostať ho kúpiť v predajniach s vlasovou kozmetikou, určenou pre kaderníkov, alebo v kaderníctvach. Je tmavo fialový, keď sa aplikuje, vznikne fialová pena, aj ruky môžu byť zafarbené, lepšie je použoť rukavice, ale ak sa použije bez rukavíc, po niekoľkých umytiach rúk to zmizne. (To píšem pre prípad, že by ste chceli po aplikácii ísť niekde do spoločnosti, nebolo by príjemné mať fialové ruky.)
Prečo ti ostal melír medený, nemala si náhodou predtým vlasy farbené na čierno alebo červeno?

chenelle

smajlik,je taky sampon,ale velmi agresivny,to si po umyti nanesies na vlasy a hned zmyvas,ked som bola blond tak som ho uzivala,teraz uz nastastie nie som