Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neprijemne chpky a zarastanie :(

Príspevok v téme: Neprijemne chpky a zarastanie :(
evka1234

Prosim vas o pomoc a radu neviem si dat rady s neprijemnymi chlpkamy.
Ked sa oholim tak oholenie mi nevydrzi ani den a objavia sa mi neprimne vyrazky a cervene fliaciky alebo zarastajuce chlpky hned na druhy den a to v oblasti bikin najviac a potom aj v oblasti podpazusia..... je to velmi neprijemne vyskusala som na to uz vsetko mozne ale neviem si rady .... mam ist na kozne alebo nieco take ??? vazne som uz z toho zufala prosim o radu .... :(

yuya

Ku koznej mozes ist, je to na Tebe, myslim, ze tym nic nepokazis. Mozno Ti napise nejake kremy. To uz zalezi len o nej.V lekarnach som nikdy nepotrebovala vyhladavat na tento problem ziadne pripravky. Mne zabralo to, co som Ti napisala a aj inym zenam a dokonca aj muzom, ktory to tak skusili, takze drzim palce.

yuya

Este k tomu benzinalkoholu. Opatrne s nim. Aplikacia na cerstvo oholenu partiu moze vyvolat pocit stipania, prip. jemne zacervenanie, ktore sa hned vytratia. A nezabudni si umyt ruky. Na podpazusie by so Ti skor poradila len ten puder. Ostatne je na Tebe.

yuya

Som rada a verim, ze Ti to pomoze, aj ja som tym presla pred rokmi a dnes je to u mna OK. V podstate mozes skusit aj osetrenie s IPL (intenzivne pulzne svetlo), vdaka ktoremu sa mozes zbavit ochlpenia na neurcity cas(najlepsie ucinky su u "najbledsich" klientkach s tmavymi chlpkami). IPL nezabera na svetle chlpky! Je dolezite, že sa tym prelieci aj zapal v mieste osetrenia. Ja som bola osetrena s IPL a mam s nim dobru skusenost. Treba mat vsak trpezlivost. U kazdeho ide o individualne osetrenie a vysledky (co sa tyka casu). Osetrenie slabin s IPL sa pohybuje cca od 1600,- Sk/ 1 sedenie. Priemerne treba absolvovat 5 - 8 sedeni. Medzicas - v case medzi osetreniami neodporucam solarium, uzivanie fotosenzibilnych preparatov.
Ale o tomto sa da pisat mnoho. A ked budes mat zaujem, rada Ti odpoviem. Pa pa

evka1234

jeeej dakujem krasne a hmm ja mam 17 rokov a toto sa mi zacalo stavat neviem preco .... ale dakujem za radu velmi si mi pomohla teda uvidim no .-.... a nemam aj tak ist ku koznej ??? alebo niesu na to etse nejake kozmeticke pripravky pls???

yuya

Ahoj Evka, neviem co si do teraz skusala a neviem kolko mas rokov. Ak mozem trosku poradit. Holenie vykonavaj v smere rastu chlpkov, ak pouzivas klasicke ziletky, ja odporucam Wilkinson SWORD modre jednorazove ziletky s 3 cepielkami. Po holeni si v sprche jemne premasiruj kefkou (na telo) tuto oblast aby si odstranila povrchovu zrohovatelu vrstvu kože, nakoľko ta moze branit chlpkom aby prerazili prave tuto vrstvu a tak zarastaju. Po sprche sa utri do jednorazovych kozmetickych utierok. V lekarni si kup Bezinalkohol (asi 150ml, cca 30,- Sk), malicke mnozstvo aplikuj na klasicky tampon (v tvare kruhu) a pretri zapalene oblasti (POZOR! nepotieraj vonkajsie pysky!). Tymto predezifikujes a odmastis zapalene vyrazky, ktore sa rychlo vysusia. Môžes aplikovat aj detsky puder, ale najprv to skus bez neho. Napis potom ako sa Ti dari. Prajem vela stastia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.