dokonala postava

Príspevok v téme: dokonala postava
mnomno

chcela by som sa opytat,,,ze ked nemam rovnomernu postavu,,,ako mam ju chudu,,ale mam male prsia,,,a miery bokov ci zadku mi nesedia s mierami prs,,,je to nejaka vada nie? proste logicky musi nejaky vitamin,,alebo hormon xybat v tele. nejde mi to stale do hlavy,,ked mi stale vsetci hovoria ze s tym nic nenarobim. jaj ze genetika je genetika,,ale tak co ked aj moji predkovia mali nieco v organizme na hovno,,,a nieco xybalo,,,ja neviem, usudte

mnomno

jaj skoda,,,tak to mi uz ostava cvicit na prsia,,,dufam ze aspon o cosi vyrastu,,,ale tak kulturistka ja newem,,,ona nema ziadne kozy,,a kulturisti ano,,,to je pas,,,bo vies ked xalan necvici,,tak pas,,ale ked cvici, tak ma vacsia prsia ako ja. dufam ze ked budem cvicit na ne ze budu vacsia,,ale vsetci hovoria ze budu pevnejsie,,ale co moze byt pevnejsie u mna,,tie hrozienka?? mno hrozienka to som prehnala,,bo ja mam jednotky,,ale to su aj tak maleeeeeeeee

bonduelle

ved to nie je ziadna vada, ako keby si povedala ze modre oci su vada a zelene nie, alebo hnede vlasy nie ale blond ano. Kazdy je iny, a aj ja mam tento "problem" takisto som chuda ale hore az privelmi, a na nohach, bokoch a zadku mam normalnu postavu. no urcite keby som nebola leniva, tak s tym nieco urobim, ved chod do posilky, alebo najdi si na internete cviky na tento typ postavy, tusim sa vola "Hruska."