Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pleťové mlieko

Príspevok v téme: Pleťové mlieko
katu5ik

ahojte, chcem sa spýtať či je lepšie na pleť čistiace mlieko alebo gel? .. lebo teraz som začala s mliekom, odličuje a zaroven cisti plet, potom si dám pleťovú vodu a nakoniec krem.. predtym som robila to isté ale s gelom... mám Garnier... tak čo je podľa vás lepšie pre pleť a viac ju čisti? dakujem

sonka

Ja osobne som začala s používaním čistiaceho gélu, potom som použila pleťovú vodu a napokon som pleť hydratovala krémom. Neskôr som mala rovnaký scenár, s tým rozdielom, že za gél som vymenila čistiace mlieko. Teraz mám zas gél.

Dobré prípravky na čistenie pleti sú značiek: L´oréal, Garnier, Lirenne, Dermacol.

Ale cez prázdniny som vyskúšala čistiacu vodu Biodermu, no a poveviem vám, že to je asi to naj, tak teraz si ju idem zas kúpiť do lekárne. Stojí síce viac, ale naozaj sa oplatí, lebo na očistenie či odlíčenie stačí použ. iba ju a nič viac, navyše netreba jej dať až také množstvo ako tých prípravkov bežne dostupných v obchodoch. Taktiež vydrží aj dlhšie, takže sa viac oplatí. A čo je najhlavnejšie, veľmi šaetrí čas. Takže tú vám naozaj odporúčam. Ja si ju zakúpim a k tomu ešte čistiaci gél od L´oréal pure zone, s kt. si pleť poriadne prečistím tak 2 x za mesiac, to úplne stačí. S tým, že ráno a večer použijem práve tú čistiacu vodu Biodermu.

katu5ik

ja som predtym gel, pletovu a krem..teraz mlieko, pooplachujem vodou (niekedy aj s gelom,nie vzdy).. a potom docistim pletovou..a na tampone neostavaju velke necistoty, tak to hadam precisti aj dako predtym to mlieko..neviem..:D už som dilinko:)

delphia

mnoo ja si to neviem predstavit, ze by som si tvar po celom dni neumyla vodou. odlicim sa cistiacim mliekom, umyjem vodou a gelom a tonizujem pletovou vou.

delphia

cistiace mlieko je na odstranenie makeupu a gel je namiesto mydla na umytie pleti. su to 2 rozdielne veci.
a co sa tyka cistenia porov- tak jedine mechanicky vytlacit. ide o mazom upchate mazove kanaliky

katu5ik

a co z toho lepsie cistí pory? ako beriem antikoncepciu,tak vyrazky ani tak nemam, iba uhry:( a neviem sa ich zbavit.. tak co je lepsie?:) vdaka..poprípade nepoznate nejake dobre domace masky na tento problem?

bonduelle

Ahoj, no cisti to zhruba asi rovnako, ale ja osobne mam radsej gel kedze mam trosku mastnejsiu a problematickejsiu plet. Aj ked su aj mlieka aj na mastnu plet, ja mam lepsi pocit z gelu. Tuna to naozaj zalezi len od toho, co tebe viac vyhovuje.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pleťové mlieko - Fórum - ZDRAVIE.sk