Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlapi a stretnutie

Príspevok v téme: chlapi a stretnutie
tania...

velmi sa bojim stretnutia s chalanmi/chlapmi.Velmi dobre si rozumiem virtualne s kazdym chlapom ale vzdy ked pride rozhovor o prvom stretnuti zacnem cuvat....bojim sa ako to bude kde pojdeme a hlavne nasko rohzovoru.niesom moc komunikativna a nepatrim zrovna k tym najkrajsim zenam na svete.....aj ked mi vescina hovori ze som pekna ja si to o sebe nemyslim aj koli tomu sa bojim stretnuti ...ako mam prekonat strach ?

wrbba

poznam to, nakoniec ma kamoska dokopla tam ist a nikdy som nelutovala,,,,mnoho krat ty chlapi boli otrasni ,,tak som sa nemala za co hanbit..treba proste tam ist a hotovo, inak mne pomohlo ze som isla s kamoskou,,dotycnemu cez net som to oznamila,,ze budem mat chvylu garde, nebol vobec nadseny ,ale sme boli dohodnuty ,,ze na prvu pol hodinu pojde kamoska a ak si s tym chalanom sadneme ,tak zoastaneme sami bez kamosky, ono to dost pomohlo ,lebo prvych 20min je nahojrsich ,potom je to v pohode..ale fakt uplne v pohode

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlapi a stretnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk