Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HOlenie brucha

Blablablab

Je to normalne holenie brucha? bojim sa ze mi to potom moze najeako uskodit..ze to bude viac zarastat abo tak...ale neni pekne mat chlpate brucho..takze som si ho zacala holit

delphia

andrej29, ak tvoja piatelka si davala odstranovat neziaduce ochlpenie z miest, kde zeny chlpy nemaju mat (horna pera, brada, lica, hrudnik), tak treba hladat pricinu jej zarastania. pricin moze byt viac. ak sa nenajde a "neriesi" a neodstrani, laserom sa jej chlpy neznicia, nakolko ten vyvolavatel sustavne posobi a podporuje rast chlpov (genetika, hormony, vedlajsi ucinok liekov, vedlajsi ucinok chemoterapie, vytrhavanie ochlpenia z jeho folikulu,..)

ano, laserova epilacia je draha, nakolko sa do jej ceny premieta cena laseroveho pristroja- 3,5 mil. a viac ;)

andrej29

Moja priateľka má všetky výsledky absolútne v norme.
Ten laser nieje tak úžasná vec, ako sa zdá, jeho účinnosť je podmienená viacerými faktormi.
Naštastie ja odchlpenú ženu nepotrebujem, takže v podstate nemáme problém.

sandra22

andrej, ked na niekoho neuciknuje laser, tak je problem niekde vo vnutri. sama nan chodim a vysledky je vidiet. musi byt problem v hormonoch. treba vysteritt krv. mozno nadoblicky, stitna zlaza alebo zenske organy nepracuju tak, ako by mali.

andrej29

Vážne?
Ako je teda možné, že moja priateľka bola na leserovom odstránení ochlpenia podstatne viac-krát, než Ty a nakoniec to vzdala kvôli nulovej účinnosti?

ja_ona

laser je trvale riesenie na odstranenie chlpkov a vobec nieje bolestive....len drahe ....treza na to niekolko sedeni ja chodim a jedno sedenie ma vyjde na 2000 uz som tam bola 2 krat a teraz idem znova.... a vydiet zmeny...stym rozdielom ze nechodim na odstranovanie chlpkov na bruchu...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.