co robit aby som nepretiekla, prosim poradte mi

blbe kramy

"a pri tých najväčších je dĺžka absorpcie 6-8 hodín pri nejsilnejšiej menštruácii"

HAH! Tak mne ten maxi tampon OB (ten so zelenou ciarkou) vydrzi 2 hodiny pocas najsilnejsich dni! Po dvoch hodinach musim letiet na zachod! Brala som na to aj antikoncepciu, ale figu pomohla :(. Zrejme sa s tym musim zmierit...
Zavidim tym babam, ktore sa stazuju na menzes, a potom im staci sem-tam behnut na zachod... Alebo bezne pouzivaj iba normal tampon a tak. Toto by ste si mali vyskusat a potom by ste vedeli, co je stazovat sa na menstruaciu :(.

femka

july....a skusala si ju uz?v kombinacii s orechom hmm?...len vyskusaj aj tri salky za den a potom uvidis:)...a mozes si tam pridat este aj rebricek obycajny...zatial to kazdemu zabralo komu som to poradila...vela stastia:)

femka

Ahoj zenicky a co takto urobit si ten menzes slabsi vnutorne?kupte si dubovu koru a orechove listy zmiesajte si to a varte si pocas menzesu cajik podla potreby...ucinok zaruceny:)

lubka011

dakujem za vase prispevky ,, tak vyskusam to co ste mi poradili ,,, a prajem vam aby ste nepretiekli nikde,. lebo taky trapas by som nechcela zazit,,a dufam ze ani nezazijem

July

aj ja mam podobny problem.. tiez beham v bielom...taky trapas sa mi stal len raz a na to, ze som pretecena ma upozornil pacient...bol to stary pan, ktory mi tvrdil, ze som si asi sadla na cokoladu :-D, ale aj tak to nebolo veru prijemne...odvtedy pouzivam jedine vlozky RIA, tie mi nikdy nepretiekli. A v tych dnoch ked je to intenzivnejsie si davam aj tampon (Ob) aj vlozku...

neukecanec

neviem si predstaviť abz som ja chodila v bielych nohaviciach, pravdepodobne vypasovaných s dlhou nočnou vložkou :) ale každopádne odporúčam tampóny a pre istotu intímku, ako bolo spomenuté, to je to najlepšie.... a pri tých najväčších je dĺžka absorpcie 6-8 hodín pri nejsilnejšiej menštruácii, takže neni problém....