Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som este normalna?

Príspevok v téme: Som este normalna?
nenapravitelna

Moj problem začal niekde desat rokov do zadu.Trpim totiz nepredstavitelnou tuzbou vlastnenia veci.Nie nie som kleptomanka.Moj problem je vtom že peniaze ktore zarobim a podotykam platove to nemam najhorsie,miniem do vyplaty.Ja totiz zijem od vyplat. do vyplat.Samozrejme to nie je vsetko stiham minut aj na viac.Som sice sama ale som z toho zufala.Mam doma tolko oblecenia a topanok ze by som si pokojne mohla otvorit butik.Je to uz posadnutost alebo co? Uvazujem realne ze by som sa mala dat vysetrit.Nakupy mi uz ani v podstate nerobia radost.Uvidim nieco a musim to hned mat.A ked to mam doma tak kolko sa na ten kus oblecenia alebo ini predmet ani nepozriem. Ma niektora z vas podobne postihnutie ako ja?

zúfalá

Aj ja by som si tak rada niečo kúpila a nemám peniaze. Po niekoľkých rokoch nezamestnanosti som nastúpila do práce a ku koncu roku končím. Myslela som si, že splatím aspoň nejaké dlhy, no naopak, urobila som si ďalšie. Žijem sama, opustená, moja výplata je 7000 Sk v čistom, z toho musím vyplatiť nájomné a zvyšok mi ostane tak na stravu. Ako má žiť? Pomôže mi niekto? Každý teraz hovorí o vianociach, darčekoch a pod. Ale ja nebudem mať žiadne vianoce. Viem, že to nepatrí k tejto téme, ale už to mazať nebudem.

viva.viva

V prvom rade....otvor si nejaky ucet, kde nebus mat od neho platobnu kartu....a z tohto uctu si daj trvaly prikaz na urcitu sumu penazi.....napriklad si povedz, ze tam si sporis na dovolenku alebo auto....ja som mala tiez taky problem....no a ked peniaze uz nie su na ucte tak zolko neutracam. AK kupuje veci, tak si povedz....je to krajsie ako mam doma???? Naozaj mi to treba????? Alebo odid z obchodu s tym, ze sa po to vratzis ak si pozries veci v inom.....a s najväčšou pravdepodobnosťou sa nevratis.

kamoska

Videla som v TV niekoľko relácií o takých ľuďoch ako si ty. Vraveli tam, že ľuďom , ktorí týmto trpia vlastne chýba láska a obdiv, pri nakupovaní sa vlastne stávajú na chvíľu stredobodom pozornosti a tým si nahrádzajú to čo im chýba.

ja_ona

ja som na tom podobne stym rozdielom ze chodim este do skoly a oblecenie zamna platia rodicia..... tiez si myslim ze to mam niako v hlave prepnute .....kazdy tyzden vyhadzujem ,,stare" veci a davam do skrine nove.....idem mat konecne vlastnu izbu a skym ta novu skrinu a omnoho vecsiu ako ma teraz zachvilku budem mat viac handier ako mojsejova

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.