Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem v komunikacii

Príspevok v téme: problem v komunikacii
[zruseny8]

pekne od zaciatku. som typ cloveka, kt. nema problem komunikovat s niekym. dokazem sa bavit s kazdym clovekom o niecom. ked je mensia skupinka, tak hviezdim. zabavam ludi, rozpravame sa atd. lenze ked je v miestnosti viac ludi, mam problem nieco povedat. nie zeby som nevedela, ale bojim sa, ze sa zacnu vsetci na mna pozerat..proste zacnem sa cervenat. mozem to povedat na priklade v skole: ked sa na intraku rozprava skupinka ludi, v pohodke. ako nahle mame prezentovat pracu, kde na mna pozera 20ludi, to je uz problem.
a druhym problemom je ze ja nieco poviem a az potom rozmyslam co som povedala. niekedy volim nevhodne slova, nemyslim urazajuce, ale skor take co sa ani do kontextu nehodia, alebo neviem sa vykoktat, ako keby som sa zasekla niekde, potom niekedy davam zle koncovky sklonovania ci casovania, alebo neviem ako slovo dokoncit. proste taky zasek. to nie je ze neviem ako je to gramaticky spravne, to viem, ale nejako to neviem spravne pvoedat. chapete co chcem pvoedat? co by ste mi poradili, alebo co by ste na mojom mieste vy robili. dakujem za vsetky rady

6irim

Ty sa tým viac deptáš, ako si to ľudia všímajú. Tak by si to mala robiť nejako profesionálnejšie. Nevracaj sa na opravu slov.

6irim

Nevšímaj si to. Tvária sa všetci ako rozumne vyprávaš, hlavne sa pri tom nečervnaj a všetko je tak ako má byť.

[zruseny8]

ludia sa mi nesmeju, a opravit sa viem, len sa neopravim, len si zase v duchu pomyslim, co za kravinu som povedala.

6irim

Možno nič. Stáva sa ti že sa ti ľudia smejú? NIe? tak potom nie je problém. Ak by si aj povedala nejaké nevhodné slovo vieš sa opraviť?
No a predstav si že aj ja mám toto, no môj priateľ si so mňa robí celkom srandu. Chi aspoň jeho pobavím.
Nakoniec: prestaň sa červenať, veď nie je hamba hovoriť na viacerých, len sa odhodlaj a prestaň mať v sebe blokáciu. Je to ovšetko o komunikácii a preto hovor to, čo ti príde na jazyk.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problem v komunikacii - Fórum - ZDRAVIE.sk