zubna pasta

pasta

Ja pouzívam Parodontax, je to proti krvácaniu dasien a podla mna aj pomaha, len ked ju zacnes pouzívat odlisuje sa od ostatných tým ze je moc slaná, ale na to si zvyknes.

ema

Ja som jednoznacne za zubnu pastu ELMEX. Pred 2 rokmi sa mi zacali velmi kazit zuby (a to mam len 27) az mi zubarka musela vytrhnut 3 zuby. A vtedy mi odporucila tuto zubnu pastu. Odvtedy ju pouzivam a posledne 2 roky nemam ziaden novy kaz. Takze pri tejto paste urcite zostanem, i ked nie je najlacnejsia .

damian

III, ucitelk aby si mala zistit, odkial sa fluor berie. Nech sa tiez pozrie na poriadne toxikologicke stranky a uvidi ake bludy uci v skole.

saimily

lacalut sice peroxid neobsahuje ale zato obsahuje hlinik.ja pouzivam pestu s aloe vera od znacky LR zabranuje vzniku zub.kazu, lieci krvacanie dasien, lieci afty a biely ale len do geneticky daneho vlastneho odtiena a co je uzasne netvori sa tak zubny povlak

bzzz

ja pouzivam sensodyne a je skvela lepsia ako ostatne a to som uz zopar vyskusala plus ustna voda listrerine konecny efekt krasne zuby a sviezi dych

sonka

Lekári vravia, že nie je dôležitá zub. pasta, ale zub. kefka a hl. technika umývania zubov. Súhlasím, je to nesmierne dôležité, ale myslím si, že by sme si aj na výbere zubnej pasty mali daŤ záležať. Ja osobne by som si určite nekúpila napr. tesco zubnú pastu, keď dobre viem aké nekvalitné sú ich výrobky. Uprednostňujem lacalut a vademecum, tie sa u mŇa osvedčili, navyše veľkou výhodou je, že lacalut bieliaca neobsahuje peroxidy.