Rozbite zrkadlo,stalo sa to vam uz niekedy?

lenccok

tak takymto hovadinam uverit je krok do "hrobu"...vsetko je o tvojom mysleni, ak si budes mysliet, ze budes mat sedem rokov nestastia, tak ich aj mat budes...
prosim Ta nech ta uz takato hovadina ani nenapadne, jasne ze sa nic nemoze stat a ked sa nieco stane, urcote zato nebude moct zrkadlo

veverqua

Vsetko je to len zalezitost tvojho podvedomia. Ked naozaj uveris tomu, ze ti rozbite zrkadlo prinesie nestastie, moze sa to skutocne stat. resp. vsetko zle, co sa ti odteraz (nedajboze) stane, budes pripisovat len tejto udalosti. Ale to je hlupost. Povznes sa nad to, alebo pre klud duse urob zase nieco, co podla povery prinasa stastie a tym to zle znegujes :))))

viva.viva

Aj mne sa rozbilo niekoľko zrkadiel....a život ide ďalej....a v pohode.....a ak sú niektoré dni zlé, tak ich určite neprikladám rozbitému zrkadlu

jablonkaa

ako moze clovek rozumny a inteligentny verit poveram v tretom tisicroci? existuje nejake logicke vysvetlenie vzutahu medzi rozbitym zrkadlom a udajnym nestastim? medzi urcitymi datumami, udajne stastnymi alebo nestastnymi a buducnostou cloveka? medzi ciernymi mackami a co ja viem cim este? urcite NIE. ked si sama vsugerujes, ze ta caka nestastie, kazdu drobnu neprijemnost budes vnimat ako nestastie a sama vo svojej hlavicke tomu prepadnes. su to vymysly patriace do 17. storocia, neexistuje dovod hladat spojitosti.

danuska123

stanulik to je len nejaka hlupa povera, pretoze mne sa uz tolko srkadla rozbili, ze mam mat nestastie asi cely svoj zivot od narodenia:D aa fakt rozbilo sa mi ich vela..hlavne tie vies male kozmeticke... som nesikovna ..a na kazdy sviatok dostanem nove zrkadlo, ktore mi potom spadne a rozbije sa ... a klop klop som stastna velmi :)a dycham, zijem ako napisala ewinka :)

ewinka

kamarátke... sa rozbilo zrkadlo asi 2 krat po sebe.... zatial dycha... zije... tak... neviem no... :) to sa len tak hovori, podla mna... takisto ako aj ze crepy prinasaju stastie... :) takze...