som chronicky neverný

Príspevok v téme: som chronicky neverný
damian

ahojte!le náhodou som sa sem dostal a vidím,že vcelku ma to zaujalo.môj problém je,že nedokážem byť verný.Som 20 rokov ženatý svoju ženu mám rád,je to dobrá mama i žena.mal som množstvo mileniek a stále mám.nie som nič extra,taký normalny chlap.tie baby sa mi niekedy ponúkajú samé.o niektorých manželka aj vedela,už mi to ani nevyčíta,asi si zvykla,alebo čo-nerozoberáme to.mám prácu pri ktorej často cestujem,tak sa vždy niečo nájde.žena odo mňa nechce odísť má pri mne všetko ona aj chlapci(19,16)poznáte niekto takeho muža?

baradu

ale nie je nevernik ako nevernik. damian je na vyssom leveli, on ma tu svoju neveru dobre zorganizovanu a velmi castu. to nie je ako niekto, kto je neverny iba raz ci parkrat.

radka

zdena a vieeš celí príbeh?prečítaj si a potom posúd. ja som to prečítala celé a nestotožnujem sa z nevernikmi ale snažim sa xapať

zdena

vieš čo parchantík ,myslím že tá tvoja žena by si tiež mohla nájsť milenca a tajne dúfam že ho aj má a kašle už na teba. A ak nemá tak je to vadná baba,ale nemyslím,ženy sú veľmi prefíkané a ked ty niekoho pretahuješ pravdepodobne leží aj ona s niekým s kým si to užije .

leila

DAMIAN, dakujem za radu...neviem, nestiham, ale jedine, ze by som to vymenila a darcek, co som mu kupila na meniny mu dam na narodky a opacne. A tie hodinky su dobry napad :o)) Dakujem

hnus

co zavidia ze ma zenu ktora doma trpi?ze sa ten daminan kur....?a flaka z inymi? to je zavist? tak betinka ty si asi na hlavu chora potom.kto by toto komu zasvidel a miksi nepodpisuj sa ako betinka:)))) ten prispevok je tvoj viem to totizto:))) takze papapa

betynka

chalani sa moc doteraz nezapájali ale pozriho ako to vsetko zo závisťou citali, že vy moralisti ,a pritom ste večšina chlípnich,hlavne že vám vadil mixinkin nezavezný "flirt-pokec!!"ZAVIDITE aj tomu damjanovi že ma aj rodinu aj frajerky aj mixinke že je vonku