poziadal byvalu o pomoc

tutuna

Ved aj sa citim ako blbec, hlupa. Cize bolo spravne, ze som mu to vytkla a rovno mu povedala, ci si na pomoc nemoze zavolat niekoho ineho? Sice som si potom hovorila, ci som to nemohla povedat nejak jemnejsie. Ale hovorila som si aj, ze je podozrive, ze sa skontaktoval s byvalou, hoci mi o tom povedal.

avena

ale kdeze! chlapom normalne zapaluje, to len tebe pomaly zapaluje a zvalujes vinu na zeny okolo neho a nevidis, ze hajzel je on sam. to co si popisala je take jednoznacne, iba ty to nevidis! zober si priklad z tej prvej, ta uz ma ineho a na neho kasle. urob to aj ty. takyto chlapi si nezasluzia nic ine, len aby ich postupne okaslali vsetky spravne zeny a na krku im ostali len take ako su oni sami.

avena

ked ti povedal, ze nama rad ziarlive zeny, znamena to, ze sa uz so ziarlivostou zien stretol. preco asi? zrejme na to dava zamienky. a vidno, ze ma velmi rad slobodu, to moze znamenat aj to, ze si chce uzivat na vsetkych frontoch a neznesie, aby ho niekto obmedzoval. ty sa na to divas cez lasku, ale objektivne to vyzera tak, ze je to partner, ktoreho by bolo najmudrejsie opustit. nie je to ferovy clovek a nikdy mu nebudes moct verit. to, ze ti neodpoveda je nefer a ked sa vyhovara, ze je to preto, lebo nema rad ziarlive zeny, je to smiesna vyhovorka. to nie je spravny chlap, ale sebec, ktory pre teba nikdy nebude oporou. to, ze ho mas rada, nestaci na to, aby ste mali spolu kvalitny vztah. najdi si ineho a normalneho.

tutuna

Mozno viac pomoze, ked vam napisem viac. On pred nou chodil s jednym dievcatom a ich vztah sa rozpadol prave kvoli tejto byvalej. Jednoducho ho zviedla, ked boli na vecierku a odvtedy sa uz ho nepustila. Jeho vtedajsia priatelka ho prichytila a hned mal kopacky. Vzdy hovori, ze to bola najvacsia chyba v jeho zivote. Potom mu vsak zakazovala chodit von s kamaratmi a hlavne s kamratkami. On ma totiz aj dost kamaratiek. Stale sa ho vypytovala, kde bol, s kym bol, asi preto, ze sa bala, ze sa jej vrati to, co spravila. Jemu to islo na nervy, ale ona bola prva, kto navrhol rozchod, ak sa neprestane s nimi stretavat. Myslela si, ze ak bude trucovat, ze to zaberie a prerusila s nim kontakty. Lenze nezabralo a on ju pustil k vode. A potom sa mu chcela asi pomstit, lebo zacala o nom hovorit, ze je suknickar. Ked sa vsak dozvedela o mne, zrazu zacala byt na neho ako medik. Zacala mu pisat, volat, sam mi ukazoval, co mu pise, zacala sa mu zdravit, pozyvat ho na kavu. Sam mi hovoril, ze uz nevie, ako sa jej ma zbavit, ze vie, ze aj mna to trapi. Mam pocit, akoby nam chcela rozbit vztah. Tamto dievca uz ma svojho frajera a o toho mojho sa uz vobec nestara. Preco aj tato si nemoze najst niekoho ineho? On si uz vazne nepamata, co mu urobila, ako sa spravala, ze ju ziada o pomoc? Vazne tym chlapom pomalsie zapaluje alebo maju kratku pamat?

tutuna

Mozno ho to prejde, jemu treba niekedy nechat cas a potom aj sam pride s tym, ze sa zachoval hlupo. Uz sme o nej hovorili predtym a on tvrdil a stale tvrdi, ze k nej nic neciti. Ale ja nie som blba, aby mi tvrdil, ze nikoho ineho nemohol zohnat, okrem toho, ved existuju aj taxiky. Radsej by som mu zo svojich sama zaplatila autobus alebo taxik, len nech nie je s nou.

wretienko

Hm, ani mne by sa to nepacilo. Bolo by mi to riadne proti srsti...To nech radsej ide busom alebo neviem co...Chce ta skusat, ci co? kazdopadne sa mu neozyvaj uz! A to, ze ti este aj povie, ze radsej nepride domov, ked ti to vadi...Tlk. Stavim sa, ze keby teba odvazal chlap, s ktorym si kedysi spavala, vadilo by mu to! V kazdom pripade drzim palce,spravaj sa normalne (hadky na dialku nic moc) a ked dojde, tak sa ho spytaj, preco prave ona a tak..Ale bez utocenia nanho a s chladnou hlavou.

jajka001

nemusel ti to povedat, to ze ti to povedal znamena ze caka od teba ze mu budes verit a to ze si mu to vycitala vzal ako urazku. ale ked ta lubi tak ho to prejde.

chenelle

urcite ani jednej z nas by sa nepacilo keby nasich priatelov doviezla byvala..ako po vedz mu to na rovinu,ze sa ti to nepaci,nech to vie...a uvidis co na to povie