Hnedý až čierny výtok

Krivač

pred mesiacom som mala hnedý hustý výtok z pošvy a po mesiaci som ho dostala opäť je to menštruácia.. alebo niečo iné?? :/

Lenuš

Baby prosím vás neviem čo mám robiť ešte pred dvoma mesiacmi som mala hnedý výtok .... Teraz ho mám znovu ale taký tmavočervenohnedý :).... Brucho ma neboli a večer ho nemám neviete čo to móže byť ? Prosím ? :(

karinkaa

prosim poradte miii, :( ja som mala hnedy vytok 4 dny taky husty:( a potom uz asi druhy den mam taky normakny co vzdy taky biely ale to je normalne co mal ten hnedy vytok znamenat neviete???dufam ze nie 1. menstruacia:( poradte plesaee prosiiim dakujeem

karinkaa

prosim poradte miii, :( ja som mala hnedy vytok 4 dny taky husty:( a potom uz asi druhy den mam taky normakny co vzdy taky biely ale to je normalne co mal ten hnedy vytok znamenat neviete???dufam ze nie 1. menstruacia:( poradte plesaee prosiiim dakujeem

karinkaa

prosim poradte miii, :( ja som mala hnedy vytok 4 dny taky husty:( a potom uz asi druhy den mam taky normakny co vzdy taky biely ale to je normalne co mal ten hnedy vytok znamenat neviete???dufam ze nie 1. menstruacia:( poradte plesaee prosiiim dakujeem

baba8

Tak ďakujem Vám za rady. =D Dúfam, že to dostanem aspoň doma, ale veď budú vianočné prázdniny, tak hádam hej.:D