vstrebavanie zivin

Príspevok v téme: vstrebavanie zivin
puma127

ahojte,moja dcera sa vidi moletna,ako ona je moletna,ale rozhodla sa ze si zisti ,ako dosaihne slabe vstrebavanie zivin chce byt trvalo chuda ,ze nikdy uz nepribere.neviem ako jej to vysvetlit ze to je hlupost ona ma nepocuva,zmenila sa je menej schudla asi 3kg pytala som sa jej ale zacala som ju zdravo stravovat tak je spokojnejsia,no myslim ze este stale si to stae vyhladava a zistuje ako si znizit vstrebavanie zivin

nevie niekto ake su priznaky?
vstrebavanie zivin maju skot tucnejsi alebo chudsi ludia?

budem rada,ak mi odpoviete na VSETKY OTAZKY ktore som uviedla,bojim sa.Vdaka

simona

A ak chces byt stale stihla, ziadne vysedovanie pred telkou a pocitacom. To si mozme dovolit iba my, co chceme pribrat. Cize venuj sa sportu, hlavne behaj, pomahaj v domacnosti, chod na nakupy, vytancuj sa na diskoteke. Vsimni si, kolko maratoncov je tucnych? Dolezity je pohyb, potom je uz skoro fuk, co zjete. Ale viem, ze su ludia, ktori si myslia, ze si staci z teleshoppingu kupit tabletky alebo pas na chudnutie a maju vyhrane.

[zruseny12]

tiez mam vysku 168cm a vazim 59kg a tiez som stihla...a som aj spokojna...
ked som sa rozvadzala mala som 52kg a to uz ma ludia upozornovali,ze som koza a kost a mali aj pravdu,ale to bolo len rozvodom,potom som zasa prisla na svoju vahu...a nikdy by som uz nechcela mat 52kg,uz aj 58-56-57 by som nechcela mat,je to pre mna malo...

[zruseny12]

na ten stress si kup B-komplex forte...a hlavne stale na to nemysli...
a aj jec potraviny, ktore obsahuju B-vitaminy...
tie enzymy su velmi dobre,len ich skus a uvidis,ze to bude ok...aj probiotika,ked si mala helikobaktera,by bolo dobre...

jajka001

puma ja tiez meriam 168 a vazim 54. a rozhodne nie som tucna. podla vsetkych som velmi chuda. aj podla mna. a jem vsetko. teda skoro vsetko, stravujem sa zdravo. nepriberam, nechudnem, nehladujem.
neviem si ani predstavit ako vyzeras. a este chces chudnut. pises ze si mala ppp, ale to nie je pravda. ty stale mas ppp.

puma127

jajka ja nechudnem len by som chcela schudnut ved pozri aky jedalnicek mam ,v jednej teme to pisem stale..jem zdrave veci...mala som ppp po ktorej som pribrala ale aj schudla,a bojim sa len jojo efektu...

maria ano skusim nad nimi porozmyslat cvicim snazim sa,nuz neviem prekonat stres:(

jajka001

puma nechce sa mi ani verit ze este vobec chodis, tvoji rodicia ťa nevidia? ako to ze sa neliečiš? a este chces chudnut sa uvedom konecne

[zruseny12]

puma...podporila,ale do urcitej miery,lebo ty sa zahravas zo zdravim,a nikdy nebudes stastna,ked si narusis vstrebavanie,moze sa stat,ze si ho tak narusis,ze nikdy uz nebudes ho mat v poriadku.../a take stastie,ti nebude k nicomu.../
... pouvazuj nad tymi ENZYMAMI A PROBIOTIKMI...a hlavne najdi si cas a chvilku cvic,len zakladne cviky,na postavu na spevnenie svalov atd.hlavne zabudni na myslienku,ze chces mat slabsie vstrebavanie....
teraz potrebujes vitam.a miner.lebo ani nedospejes...vela stastia,nech sa ti to podari...pekny podvecer...

puma127

dobre priznam sa vam KLAMAT NEBUDEM som to ja dcera,inak som so pomoct nevedela,mam hnusne primitivne dedinske otazky to viem,ale ked ja som v skole stale len v strese yslim len na vahu a bojim sa kazdeho gramu..ved za den sa vazim aspon 15krat:(ale moja vaha a vyske neje taka ,ja mam 168cm a 38kg toto su pravdive miesry,prepacte mi za tie vymysli ale chcem dosiahnut to slebe vstrebavanie...chcem byt chuducka aspon 35kg a uz potom zjest cokolvek a nepribrat to je moj sen ,bola by som najstastnejsoia na svete..a cvicim nemozem nikdy na to nemam cas,mam strasne vela ucenia,akurat len v letne prazdniny...a to nevidrzim:((

ESTE RAZ PREPACTE a MARIA tebe dakujem ze si ma jedina pochopila a podporila ma..DAKUJEM

[zruseny12]

puma,prepac,ze az teraz odpisujem,ale skor som nemohla,ale presne ako pisu ty predomnou,tiez sa mi nepozdavalo aby mama nevedela,take zakladne veci,ked jej dieta malo helikob.atd.
ale,fakt sa uz zahravas zo zivotom,to nie je ziadna sranda.
Ak uz chces byt stihla tak cvic,behaj...
a na chudnutie je velmi dobre pouzivat aj enzymy uz som pisala,lebo vsetko,co zjes ti pekne rozlozi,a nic sa na teba neprilepi...a aj probiotika su dobre ked si mala helikob.
Si mlada,tak si fakt nepokaz zivot,lebo to uz potom nebude zivot,ale prezivanie,ver mi...vsetko mas pred sebou...
ja som nikdy takymi vecami netrpela,ako je bulimia a anorexia...a ochorela som v tehotenstve,mam zle vstrebavanie zivin...a poviem ti,ze niet o co stat,bude ti pomaly telo odchadzat,umierat...a tie bolesti,co niekedy mam...
ENZYMY...si mozes urcite kupit aj v lekarni...chod sa tam poradit...inak ak to sama nezvladas fakt vyhladaj pomoc,a nenechavaj to len tak...ked pises,ze mas 160cm a 36kg a k tomu 14rokov,je to velmi zle aj po stranke dospievania...
teraz potrebujes vela vitam.a miner.lebo telo sa zacina menit...
kup si aj B-komplex forte....je to na stress...prajem ti vela stastia...aby si to zvladla...

jasnovidka

vsak si dajte do vyhladavania v temach puma127, su to vsetko temy o chudnuti a ppp, kde prispela, alebo zalozila temu.
dievca ma problem samo so sebou. je zamerane len na svoju hmotnost, uzasne sa boji pribratia co i len pol kilogramu.
puma, skus vyhladat pomoc lekara, psychologa, to ze si takto vymyslas a kamuflujes znamena, ze uz zacinas mat vaznejsie psychicke problemy. nepokaz si zivot. drzim prsty.