Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

fotorejuvenizacia

leilia

boze baby vsak ani loreal, vichy....... a ani ine znacky ci uz je to kosmetiqa alebo tie pristroje - neuvadzaju ceny ak maju svojich dealerov alebo aj z inych dovodov ale to by ste museli byt aspon zivnostnicky aby ste pochopili ako to funguje. Ak si laik tak nehadz nikoho do jedneho vreca. pre mna za mna si kup nejaku lampu za100Sk made in cina ale neporovnavaj s ISO kvalitou.
Nikdy nevies kedy ta takou lampou osetria v salone a mozno ti fakt pomoze a aj vteby povies ze odrb? Sak rozmyslajte normalne.

femka

no kukla som aj ja tu lampu ale mam pocit (teda nie som si ale ista) ze to je zbytocne predrazeny vyrobok...totiz ak sa jedna o infracervene svetlo tak taka lampa sa da dostat uz aj za 800 sk...hmm?

kamoska

YUYA a koľko ťa to stálo? lebo na tej web stránke nie sú žiadne ceny. Pripadá mi to divné, lebo ak je firma seriózna, nemala by mať problém so zverejnením cenníka. Zdá sa mi to ako odrb.

missis

ale ano pomohlo to, bolo to viditelné už po 3.sedení,potrebuješ 6 sedení a jedno je zdarma,robili mi to laserom,absolutne to nebolí len pokožka je trochu červená po tom.Daj si www.cosmed.sk a tam to máš dopodrobna popísané ako sa to robí.Ja mám 50 rokov a kedže ty máš len 34 tak tebe to zaberie ešte lepšie než mne lebo moja pleť je staršia. Odporúčam hlavne po 30.roku je to super,škoda že to vtedy pre mna nebolo dostupné.

femka

ahoj missis:)....dakujem ze si prispela svojou skusenostou a este by som chcela ze kolko mas rokov ..ja mam 34 a pomohlo ti to na mimicke vrasky?a kolko sedeni si absolvovala?:)...dakujem

missis

maš na mysli fotoomladenie? Ja som to vyskúšala,možem povedať že pleť je mladšia a krajšia,okolie si všimlo zmeny už po treťom sedení.,jedno sedenie ma stálo 4 tisíc korún,ale ja som už staršia tak mne to kombinovali aj s botoxom.Apollo centrum tam mi to robili.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.