Chuti vam lizanie musliciek?-sex

bebe55

No mne priatel povedal, ze mu to hlavne nenormalne pekne vonia :D niekto tu spominal, ze si pri tom kychol :D ja osobne som sa raz skoro zadrhla semenom, tak mi zabehlo...drahy ma doteraz z toho strasnu srandu a stale si kvoli tomu zo mna robi srandu :D

maria.

chester, choď do sekcie ostatné, je tam téma s televíziou, prosím skús a pomôž mi. nikto mi neodpovedá a my čakáme na odpoveď. dakujem

rimikaa

ronaldo no zalezi od techniky(:treba najst tu spravnu, mala som dvoch sexualnych partnerov, ale ani jeden z nich to ..,,nevedel,, az teraz som to zazila pri terajsom partnerovi, vystrci jazycek a rychlo hýbe hore dole, obcas mi príde ako vibrátor:D ten som síce nevyskusala, ale ked ti poviem pravdu urcite si nevyskusal vsetko, a mne prislo pri tých predoslých dvoch tiez toto rovnake, nesnazili sa.. najprv vzrusit.. a potom zacat dole, dufam ze jej tam hned nelezies...:D

ronaldo

mimuminka: no neviem no...vyskusal som na nej vsetko mozne a vysledok stale isty... :/

najhorsie na tom je, ze ona sama nevie co sa jej paci a co nie..vraj jej to vsetko pripada take "rovnake"..